Sigaraya dev zam iddiası: Bir paketin fiyatı 50 liraya dayanacak - Son Dakika
Sigaraya dev zam iddiası: Bir paketin fiyatı 50 liraya dayanacak

Sigaraya dev zam iddiası: Bir paketin fiyatı 50 liraya dayanacak

02.04.2023 11:23

Yeni yılla birlikte zamların art arda geldiği sigarada, tiryakilerin keyfini kaçıracak dev bir zam daha yolda. Önümüzdeki günlerde bazı sigaraların fiyatlarına paket başı 5 TL ve 10 TL arasında zam yapılacağı, söz konusu zamla birlikte bir paket sigaranın fiyatının 50 liraya dayanacağı kulislerde sesli bir şekilde konuşulmaya başlandı.

2023 yılının gelmesiyle beraber sigara fiyatlarına art arda zamlar yapılırken, yakın zamanda tiryakileri üzecek bir haberin daha gelmesi bekleniyor.

5-10 TL ARASINDA ZAM GELİYOR

Kulislerde sigara fiyatlarına ilişkin yeni bir zam konuşuluyor. Edinilen bilgilere göre, önümüzdeki günlerde bazı sigara fiyatlarına paket başı 5 TL ve 10 TL arasında zam yapılacak.

BİR PAKETİN FİYATI 50 TL'YE DAYANACAK

Söz konusu zamla bir paket sigaranın fiyatı 50 liraya dayanacak. Hatırlanacağı üzere sigara çeşitleri son olarak Ocak 2023'te 3.5 TL ile 4.5 TL arasında zamlanmıştı.

YORUMLAR (14)
  • Hasan Değirmenci: Sigaradan alkolden vergiyi kesse devlet hazine açık verir Cevap Yaz 30 1 Yayından Kaldır
  • Mehmet Uvez: 37 tl lik sigaranın 30 tl si vergi Cevap Yaz 47 0 Yayından Kaldır
  • Abdülkadir Doğruyol: ASLINDA SİGARAYA DEĞİL HASTALIKLARIN PEK ÇOĞUNDA ROLÜ OLAN SAĞLIK DÜŞMANINA AŞIRI ZAM GELİYOR DENMELİ . Cevap Yaz 39 96 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Tiryakilere kötü haber! Bir sigara grubuna daha zam geldi, işte yeni fiyatlar Tiryakilere kötü haber! Bir sigara grubuna daha zam geldi, işte yeni fiyatlar Bu gece yarısından itibaren motorine 1 lira 36 kuruş zam gelmesi bekleniyor Bu gece yarısından itibaren motorine 1 lira 36 kuruş zam gelmesi bekleniyor

Son Dakika Ekonomi Sigaraya dev zam iddiası: Bir paketin fiyatı 50 liraya dayanacak - Son Dakika


Advertisement