Yüksel İnşaat'a Amerikan Ordusu'ndan İki Ödül - Son Dakika
Ekonomi

Yüksel İnşaat'a Amerikan Ordusu'ndan İki Ödül

Yüksel İnşaat\'a Amerikan Ordusu\'ndan İki Ödül

Yüksel İnşaat'a Amerikan Ordusu Mühendisler Birliği'nden "Yılın En İyi Askeri İnşaatlar Müteahhitlik Firması" ve "İnşaatta Mükemmellik" Ödülleri Verildi.

11.03.2011 12:40

Yüksel İnşaat'a Amerikan Ordusu Mühendisler Birliği'nden "Yılın En İyi Askeri İnşaatlar Müteahhitlik Firması" ve "İnşaatta Mükemmellik" ödülleri verildi Yüksel İnşaat'a Amerikan Ordusu Mühendisler Birliği'nden "Yılın En İyi Askeri İnşaatlar Müteahhitlik Firması" ve "İnşaatta Mükemmellik" ödülleri verildi.

Yüksel İnşaat Amerikan Ordusu Mühendisler Birliği (US Army Corps of Engineer North) ve Afganistan Müteahhitler Birliği (Afghanistan Builders Association) tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen "2010 Yılı İnşaat Firmaları" ödül töreninde "Yılın En iyi Askeri İnşaatlar Müteahhitlik Firması" ve "İnşaatta Mükemmelik" ödüllerine layık görüldü. Afganistan'da Amerikan Ordusu ile çalışmakta olan dünyanın dört bir yanından 31 uluslararası firmanın yarıştığı törende Yüksel İnşaat A.Ş. yürüttüğü hizmetler ile her iki ödüle de layık görüldü.

-"EN İYİYİ SUNMAYI GÖREV EDİNDİK"-

Yüksel İnşaat A.Ş. CEO & Y.K. Bşk. Yardımcısı Emin Sazak, Amerikan Ordusu ile yıllardır yürütmekte oldukları başarılı işbirliğinin bir göstergesi olarak bu ödüle layık görüldükleri için duyduğu mutluluğu dile getirerek, "Yüksel İnşaat A.Ş. olarak kalite ve güvene dayalı hizmet bilincimiz ile iş yaptığımız tüm bölgelerde daima en iyiyi sunmayı görev edindik. Bir Türk firması olarak, bu anlayışla yürüttüğümüz hizmetlerimizin Amerikan Ordusu Mühendisler Birliği ve Afganistan Müteahhitler Birliği tarafından verilen bu çok önemli iki ödül ile onurlandırılmasının gururunu yaşıyoruz" dedi. - Ankara

Kaynak: ANKA

Son Dakika Ekonomi Yüksel İnşaat'a Amerikan Ordusu'ndan İki Ödül - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement