SON DAKİKA ERDOĞAN BAYRAKTAR HABERLERİ

Son Dakika Erdoğan Bayraktar Haberleri

 • 25 Mayıs 2017 15:20 Sümeyye Erdoğan Bayraktar'dan Avrupa'ya Stk Tepkisi Sümeyye Erdoğan Bayraktar'dan Avrupa'ya Stk Tepkisi Sümeyye Erdoğan Bayraktar'dan Avrupa'ya STK tepkisi Sümeyye Erdoğan Bayraktar, "Sivil Toplum Kuruluşlarında Kapasite Geliştirme Projesi"kapanış programına katıldı Sümeyye Erdoğan Bayraktar: "Kadınlarımızın haklarını yerine getirilmesi için lobicilik yapan bir derneğiz"İSTANBUL - Cumhurbaşkanı...
 • 25 Mayıs 2017 14:50 Sivil Toplum Kuruluşlarında Kapasite Geliştirme Projesi" Kadın ve Demokrasi Derneğinin (KADEM) Başkanı Sare Aydın Yılmaz, medyada, akademide, bürokraside, siyasette, sanatta, iş dünyasında kadın etkinliğinin artırılması gerektiğini belirterek, "Nasıl ki bir kuşun tek kanatla uçması mümkün değilse, kadının geri plana itildiği bir toplumun kalkınması...
 • 25 Mayıs 2017 14:46 Sümeyye Erdoğan Bayraktar'dan Avrupa'ya Stk Tepkisi Sümeyye Erdoğan Bayraktar'dan Avrupa'ya Stk Tepkisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızı ve KADEM Genel Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, "Avrupa'da terör örgütlerini besleyen ülkelerin bir yandan da gelip burada da bazı STK'ları aslında bilinçli olarak bazı kriterler eşliğinde daha fazla desteklediğini görüyoruz" dedi.
 • 25 Mayıs 2017 14:27 Sümeyye Erdoğan Bayraktar'dan Avrupa'ya Stk Tepkisi Sümeyye Erdoğan Bayraktar'dan Avrupa'ya Stk Tepkisi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı ve KADEM Genel Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Avrupa ülkelerinin STK’lara verdiği fon ve yaptığı yatırımlarla ilgili, “Avrupa’da terör örgütlerini besleyen ülkelerin bir yandanda gelip burada da bazı STK’ları aslında bilinçli olarak...
 • 16 Mayıs 2017 15:21 CHP'li Vekilin Yargılanmasına Devam Edildi CHP'li Vekilin Yargılanmasına Devam Edildi CHP Milletvekili Barış Yarkadaş'ın, sahibi olduğu 'Gerçek Gündem' internet sitesinde eski bakan Erdoğan Bayraktar hakkında yapılan bir haber nedeniyle "gizliliğin ihlali" suçundan yargılandığı davanın görülmesine devam edildi.
 • 16 Mayıs 2017 15:10 CHP Milletvekili Barış Yarkadaş'ın "Gizliliğin İhlali" Suçundan Yargılanmasına Devam Edildi CHP Milletvekili Barış Yarkadaş’ın, sahibi olduğu ‘Gerçek Gündem’ internet sitesinde eski bakan Erdoğan Bayraktar hakkında yapılan bir haber nedeniyle “gizliliğin ihlali” suçundan yargılandığı davanın görülmesine devam edildi.
 • 16 Mayıs 2017 14:43 CHP Milletvekili Yarkadaş'ın CHP Milletvekili Yarkadaş'ın "Gizliliği İhlal" Davası CHP Milletvekili Barış Yarkadaş'ın, eski bakan Erdoğan Bayraktar hakkında, genel yayın yönetmeni olduğu internet sitesinde 2014 yılında yapılan bir haberde "gizliliğin ihlali" suçunu işlediği iddiasıyla 3 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanmasına devam edildi.
 • 15 Mayıs 2017 20:10 Örnek Kişilerle Kendini Anla Geleceğini Planla Projesi" Of Kaymakamlığı ve Of Belediye Başkanlığınca düzenlenen "Örnek Kişilerle Kendini Anla Geleceğini Planla Projesi" kapsamında eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar öğrencilerle buluştu.
 • 13 Mayıs 2017 18:42 Gürpınar Kur'an Kursu Törenle Açıldı Gürpınar Kur'an Kursu Törenle Açıldı Of ilçesindeki Gürpınar Kur'an Kursu törenle açıldı.
 • 11 Mayıs 2017 19:12 Kadem Balıkesir Temsilciliği Açıldı Kadem Balıkesir Temsilciliği Açıldı Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Balıkesir Temsilciliği açıldı.
 • 11 Mayıs 2017 18:30 Sümeyye Erdoğan, Kadem Balıkesirtemsilciliği'ni Açtı Sümeyye Erdoğan, Kadem Balıkesirtemsilciliği'ni Açtı CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Balıkesir Temsilciliği'nin açılış törenine katıldı, kadınların sivil toplumu etkin kullanmaları için çağrı yaptı.
 • 11 Mayıs 2017 16:54 Kadem Balıkesir Temsilciliği Açıldı Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Balıkesir Temsilciliği açıldı.
 • 11 Mayıs 2017 14:56 Kadem, Sümeyye Erdoğan Bayraktar Tarafından Açıldı Kadem, Sümeyye Erdoğan Bayraktar Tarafından Açıldı Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Balıkesir Temsilciliği açıldı.
 • 07 Mayıs 2017 23:05 İstanbul Yeni Havalimanı'na İlk Uçak İndi İstanbul Yeni Havalimanı'na İlk Uçak İndi Tolga ÖZBEK - Hüseyin ASLIYÜCE / İSTANBUL DHA Üçüncü Havalimanı'nı inşa eden ve işletecek olan İGA'nın bu yıl ikincisini düzenlediği 'İstanbul Liseler Arası Model Uçak Eğitimi ve Yarışması' için liseli öğrencilerin eğitim sonrası tasarladığı model uçaklar, İstanbul Yeni Havalimanı'na inen...
 • 07 Mayıs 2017 22:24 Istanbul Yeni Havalimanı'na Ilk Uçak Indi Istanbul Yeni Havalimanı'na Ilk Uçak Indi Tolga ÖZBEK - Hüseyin ASLIYÜCE İSTANBUL DHAÜçüncü Havalimanı'nı inşa eden ve işletecek olan İGA'nın bu yıl ikincisini düzenlediği 'İstanbul Liseler Arası Model Uçak Eğitimi ve Yarışması' için liseli öğrencilerin eğitim sonrası tasarladığı model uçaklar, İstanbul Yeni Havalimanı'na inen ilk...
 • 07 Mayıs 2017 22:15 Dha İstanbul - İstanbul Yeni Havalimanı'na İlk Uçak İndi Dha İstanbul - İstanbul Yeni Havalimanı'na İlk Uçak İndi Tolga ÖZBEK - Hüseyin ASLIYÜCE / İSTANBUL DHA Üçüncü Havalimanı'nı inşa eden ve işletecek olan İGA'nın bu yıl ikincisini düzenlediği 'İstanbul Liseler Arası Model Uçak Eğitimi ve Yarışması' için liseli öğrencilerin eğitim sonrası tasarladığı model uçaklar, İstanbul Yeni Havalimanı'na inen...
 • 07 Mayıs 2017 16:35 İstanbul Yeni Havalimanı'na İlk Uçak İndi İstanbul Yeni Havalimanı'na İlk Uçak İndi – ÜÇÜNCÜ Havalimanı'nı inşa eden ve işletecek olan İGA'nın bu yıl ikincisini düzenlediği 'İstanbul Liseler Arası Model Uçak Eğitimi ve Yarışması' için liseli öğrencilerin eğitim sonrası tasarladığı model uçaklar, İstanbul Yeni Havalimanı'na inen ilk uçaklar oldu.
 • 07 Mayıs 2017 15:24 İstanbul Yeni Havalimanı'na İlk Uçak İndi İstanbul Yeni Havalimanı'na İlk Uçak İndi İstanbul Yeni Havalimanı’na inen ilk uçaklar model uçaklar oldu.
 • 06 Mayıs 2017 21:41 Bakan Kılıç: Atatürk Barajı'nda Su Sporları Yapılacak (2) KADEM'İN AÇILIŞINA KATILDIGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı KADEM Genel Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar ile birlikte Şanlıurfa'da bir otelde düzenlenen Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Şubesi'nin açılışına katıldı.
 • 06 Mayıs 2017 20:58 Kadem Şanlıurfa Temsilciliği Açıldı - Kadem Genel Başkan Yardımcısı Bayraktar Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, "Tekelleşmiş kadın konularına yeni yaklaşımlar üreterek adeta gölgede kalmış kadınların sesi oluyoruz.
 • 06 Mayıs 2017 20:22 Dha Yurt Bülteni - 15 Bakan Kılıç: Atatürk Barajı'nda su sporları yapılacak (2)KADEM'İN AÇILIŞINA KATILDIGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı KADEM Genel Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar ile birlikte Şanlıurfa'da bir otelde düzenlenen Kadın ve Demokrasi...
 • 06 Mayıs 2017 19:23 Şanlıurfa Bakan Kılıç: Atatürk Barajı'nda Su Sporları Yapılacak Şanlıurfa Bakan Kılıç: Atatürk Barajı'nda Su Sporları Yapılacak Bakan Kılıç: Atatürk Barajı'nda su sporları yapılacak (2)KADEM'İN AÇILIŞINA KATILDIGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı KADEM Genel Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar ile birlikte Şanlıurfa'da bir otelde düzenlenen Kadın ve Demokrasi...
 • 06 Mayıs 2017 19:07 Bakan Kılıç: Atatürk Barajı'nda Su Sporları Yapılacak (2) Bakan Kılıç: Atatürk Barajı'nda Su Sporları Yapılacak (2) KADEM'İN AÇILIŞINA KATILDIGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı KADEM Genel Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar ile birlikte Şanlıurfa'da bir otelde düzenlenen Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Şubesi'nin açılışına katıldı.
 • 06 Mayıs 2017 18:24 Bakan Kılıç ve Sümeyye Erdoğan Kadem'in Açılışını Yaptı Bakan Kılıç ve Sümeyye Erdoğan Kadem'in Açılışını Yaptı Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Şanlıurfa Şubesi’nin açılışını yaptı.
 • 06 Mayıs 2017 17:14 Kadem Şanlıurfa Temsilciliği Açıldı Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, "Tekelleşmiş kadın konularına yeni yaklaşımlar üreterek adeta gölgede kalmış kadınların sesi oluyoruz.