Son dakika Flash Tv haberleri, Flash Tv son dakika, son dakika Flash Tv

Son Dakika Flash Tv Haberleri

Son dakika Flash Tv haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son flash tv haberleri anında burada.


 • 24.07.2022 24 Tem 13:13 24 Temmuz Basın Bayramı'nda Çakırözer'den 6 Aylık 'Basın Özgürlüğü Bilançosu': 'Gazeteciler 350 Kez Hakim Karşına Çıktı' 24 Temmuz Basın Bayramı'nda Çakırözer'den 6 Aylık "Basın Özgürlüğü Bilançosu": "Gazeteciler 350 Kez Hakim Karşına Çıktı"

  CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, hazırladığı altı aylık “Basın Özgürlüğü Raporu’nu” yayınladı. Rapora göre, yılın ilk 6 ayında gazeteciler 350 kez hakim karşısına çıkarken, 56 gazeteci gözaltına alında, 23 gazeteci tutuklandı. Onlarca haber sitesi ile yüzlerce haber erişime engellendi.

 • 05.07.2022 05 Tem 20:02 Kılıçdaroğlu'nun Açıklamalarını Yayınlayan Kanallara Ceza Kesen RTÜK'te Yeni Gündem: Ceza Haberine de Ceza Hazırlığı Kılıçdaroğlu'nun Açıklamalarını Yayınlayan Kanallara Ceza Kesen RTÜK'te Yeni Gündem: Ceza Haberine de Ceza Hazırlığı

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Ensar Vakfı ve TÜRGEV üzerinden Amerika’ya para gönderildiği açıklamasını yayınlayan KRT TV, Halk TV, Tele 1 ve Flash TV’ye para cezası kesen RTÜK’ün, yarınki toplantısında; ceza haberi içinde Kılıçdaroğlu’nun açıklamasını tekrar yayınlayan Halk TV’nin bir kez daha cezalandırılması talebinin gündeme geleceği öğrenildi.

 • 01.07.2022 01 Tem 10:58 Rtük, Son 6 Ayda Krt Tv, Tele1, Halk Tv, Flash Tv ve Fox Tv'ye Toplamda 10 Milyon Lira Ceza Kesti. Rtük, Son 6 Ayda Krt Tv, Tele1, Halk Tv, Flash Tv ve Fox Tv'ye Toplamda 10 Milyon Lira Ceza Kesti.

  Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), son 6 ay içerisinde; KRT TV’ye 5, Tele1’e 9, Halk TV’ye 8, Flash TV’ye 4, FOX TV’ye 4 kez ceza kesti. 5 kanala verilen idari para cezası 10 milyon TL’yi buldu. Üst kurul aynı 6 ay içinde TGRT Haber, Beyaz TV ve ATV için 1,5 milyon TL ceza kararı aldı. A Haber, Ülke TV, TV Net ve Kanal 7’ye ise hiç ceza verilmedi. RTÜK Üyesi İlhan Taşcı, “Sadece ve sadece 6 aylık dönemde siz tutup iktidarı sorgulayan, bağımsız, tarafsız yayıncılık yapmaya çalışan yeri geldiğinde iktidarı sorgulayıp eleştiren yeri geldiğinde önerilerde bulunan yayın anlayışını siz 6 aylık kısa bir sürede 30 cezayla ve 10 milyon gibi bir tutarla cezalandırmaya kalkarsanız bu aslında basın özgürlüğüne vurulan bir darbedir” dedi.

 • 19.06.2022 19 Haz 11:27 Sezgin Tanrıkulu 'Hak İhlalleri Mayıs Raporu'nu Yayınladı: 'Tabloyu Ağırlaştırmak İçin Meclis'te Bir Sosyal Medya Yasası Görüşülüyor' Sezgin Tanrıkulu 'Hak İhlalleri Mayıs Raporu'nu Yayınladı: "Tabloyu Ağırlaştırmak İçin Meclis'te Bir Sosyal Medya Yasası Görüşülüyor"

  CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu’nun hazırladığı Türkiye’de İnsan Hak İhlalleri Mayıs Raporu’na göre; 207 yurttaşın yaşam hakkı ihlal edilirken 697 kişi toplantı ve gösteri yürüyüşü sırasında gözaltına alındı. Mayıs ayında ayrıca toplam bin 364 toplatma ve erişimi engelleme kararı verildi. Tanrıkulu, “Bu tablo içerisinde Meclis’e gelen yeni medya yasası var. Hem tablo bu kadar ağır hem tabloyu ağırlaştırmak için Meclis’te bir sosyal medya yasası görüşülüyor” dedi.

 • 08.06.2022 08 Haz 15:47 Tgs Ankara Şubesi: 'İstediğiniz Tek Sesli Basını Yaratamayacaksınız, Bizi Bu Ablukalarla Propaganda Yapmaya Zorlayamayacaksınız' Tgs Ankara Şubesi: "İstediğiniz Tek Sesli Basını Yaratamayacaksınız, Bizi Bu Ablukalarla Propaganda Yapmaya Zorlayamayacaksınız"

  Türkiye Gazeteciler Sendikası (TGS) Ankara Şubesi, son dönemde aldığı ceza kararlarıyla tartışma yaratan RTÜK’ü protesto etti. TGS Ankara Şube Bakanı Esra Koçak, “İstediğiniz tek sesli basını yaratamayacaksınız. Bugüne kadar kimsenin propagandasını yapmadık, sadece gazetecilik yaptık. Bizi bu ablukalarla propaganda yapmaya zorlayamayacaksınız. Biz gazeteciyiz, işimizi yapacağız. Bundan da bir adım geri gitmeyeceğiz. Çünkü biliyoruz ki gazetecilik suç değildir” dedi.

 • 01.06.2022 01 Haz 15:21 RTÜK'ün 1.5 Yıllık Ceza Karnesi: Fox Tv, Krt Tv, Halk Tv, Tele 1 ve Flash Tv'ye Toplam 91 Defa Para Cezası; A Haber, Ülke Tv, Tv Net'e Ceza Yok RTÜK'ün 1.5 Yıllık Ceza Karnesi: Fox Tv, Krt Tv, Halk Tv, Tele 1 ve Flash Tv'ye Toplam 91 Defa Para Cezası; A Haber, Ülke Tv, Tv Net'e Ceza Yok

  Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), son 1,5 yılda FOX TV’ye 19, KRT TV’ye 12, Halk TV’ye 28, Tele 1’e 28, Flash TV’ye ise 4’er kez olmak üzere toplam 91 defa para cezası verdi. Üst kurul, aynı sürede Beyaz TV, Kanal D, Show TV, TV 8, Star TV, TGR Haber’e sadece 1’er defa para cezası uygularken; A Haber, Ülke TV, TV Net’e ise ceza vermedi.

 • 31.05.2022 31 May 14:15 Dervişoğlu'ndan 'Basın Kanunu' Tepkisi: 'Bu Ceberut İktidarın Bilinsin Ki Artık Bir Seçimlik Ömrü Kalmıştır' Dervişoğlu'ndan 'Basın Kanunu' Tepkisi: "Bu Ceberut İktidarın Bilinsin Ki Artık Bir Seçimlik Ömrü Kalmıştır"

  İYİ Parti Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu, “İktidar yaptıklarıyla sınırlı kalmayacaktır. Şimdide Basın Kanunu’nda yeni düzenlemeler yaparak sosyal medya paylaşımlarına kallavi hapis cezaları vermeyi planlıyorlar. Bunun adı baskıcılıktır, zorbalıktır ve istibdattır…Bu ceberut iktidarın bilinsin ki artık bir seçimlik ömrü kalmıştır. Herkes müsterih olsun. Artık yolun sonu görünüyor ve az kaldı” dedi.

 • 30.05.2022 30 May 19:27 Türkiye Gazeteciler Cemiyeti'nden RTÜK'e Tepki Türkiye Gazeteciler Cemiyeti'nden RTÜK'e Tepki

  Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC), Radyo ve Televizyon Üst Kurulu’nun (RTÜK) dört televizyon kanalına verdiği cezalara tepki göstererek, “RTÜK’ün CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun açıklamalarını ve belgelerini yayınlayan TELE 1, KRT, Flash TV ve Halk TV’ye oyçokluğuyla tavandan yüzde 3 para cezası vermesi, Anayasa’ya, basın özgürlüğüne, haber alma hakkına ve demokrasiye vurulan bir darbedir. RTÜK’ü, bir kez daha tarafsız davranmaya, kararlarında Anayasa’ya, basın ve düşünceyi ifade özgürlüğüne saygılı olmaya çağırıyoruz” açıklamasını yaptı.

 • 30.05.2022 30 May 17:45 Kılıçdaroğlu, RTÜK cezalarının ardından Erdoğan'a meydan okudu: Paramiliterlerin, mafyaların, derin devlet müptezellerin, aparatların beni durduramaz Kılıçdaroğlu, RTÜK cezalarının ardından Erdoğan'a meydan okudu: Paramiliterlerin, mafyaların, derin devlet müptezellerin, aparatların beni durduramaz

  Sosyal medya hesabından paylaştığı "kaçacaklar" iddialarını yayınlayan KRT TV, Halk TV, Tele 1 ve Flash TV'ye RTÜK tarafından para cezası kesilmesine Kılıçdaroğlu'ndan sert tepki geldi. "Ey Saray" sözleriyle paylaşımda bulunan CHP lideri, "Senin paramiliterlerin, mafyaların, derin devlet müptezellerin, kullanışlı aparatların beni durduramaz. Senin meselen, beni durdurabilecek gücünün olmamasıdır!" ifadelerine yer verdi.

 • 30.05.2022 30 May 15:19 RTÜK Üyeleri Taşcı ve Konuralp'den, Dört Tv Kanalına Verilen 'Kılıçdaroğlu' Cezasına Sert Tepki: Suçu Açığa Çıkarmanın Suç Olduğu Bir Tablo... RTÜK Üyeleri Taşcı ve Konuralp'den, Dört Tv Kanalına Verilen "Kılıçdaroğlu" Cezasına Sert Tepki: Suçu Açığa Çıkarmanın Suç Olduğu Bir Tablo...

  RTÜK üyeleri İlhan Taşcı ve Okan Konuralp; CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Ensar Vakfı ve TÜRGEV üzerinden ABD’ye para gönderildiği açıklamalarını yayınladıkları gerekçesiyle üst kurulun dört kanala oyçokluğu ile verdiği karara sert tepki gösterdi. Taşcı, “RTÜK’ün söylediği şu; ‘Kılıçdaroğlu’nun açıkladığı belgeler doğru da olsa ben saraya bakarım.’ Suçu açığa çıkarmanın suç sayıldığı bir tablo ile karşı karşıyayız. Bu 27 yıllık RTÜK tarihinde görülmemiş bir karardır” dedi. Konuralp ise “Kendileri de muhalefeti ve özgür medyayı susturamayacaklarını biliyorlar. Fakat bildikleri halde bunları yapmaya devam ediyorlar. Çünkü ellerinden başka bir şey gelmiyor” diye konuştu.

 • 30.05.2022 30 May 14:25 Kılıçdaroğlu'nun, Erdoğan'a yönelik, 'yurt dışına para aktarıyor, kaçacak' iddiasını yayınlayan kanallara RTÜK'ten para cezası Kılıçdaroğlu'nun, Erdoğan'a yönelik, "yurt dışına para aktarıyor, kaçacak" iddiasını yayınlayan kanallara RTÜK'ten para cezası

  RTÜK, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik olarak paylaştığı, "yurt dışına para aktarıyor, kaçacak" iddialarını yayınlayan KRT TV, Halk TV, Tele 1 ve Flash TV'ye para cezası kesti. Bu karara CHP Sözcüsü Faik Öztrak ve RTÜK üyesi İlhan Taşçı'dan sert tepki geldi

 • 30.05.2022 30 May 14:05 RTÜK'ten Dört Kanala 'Kılıçdaroğlu' Cezası RTÜK'ten Dört Kanala "Kılıçdaroğlu" Cezası

  Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK); CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Ensar Vakfı ve TÜRGEV üzerinden Amerika’ya para gönderildiği açıklamasını “eş zamanlı” olarak yayınlayan KRT TV, Halk TV, Tele 1 ve Flash TV’ye reklam gelirlerinin yüzde 3’ü oranında para cezası verdi. Karar, oyçokluğu ile alındı.

 • 30.05.2022 30 May 12:30 RTÜK Toplanıyor… Kılıçdaroğlu'nun Açıklamalarını Yayınlayan Kanallara, RTÜK'ü Eleştiren Yayına ve Fox Haber'e Yaptırım Gündemde RTÜK Toplanıyor… Kılıçdaroğlu'nun Açıklamalarını Yayınlayan Kanallara, RTÜK'ü Eleştiren Yayına ve Fox Haber'e Yaptırım Gündemde

  Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'nun (RTÜK) bugünkü toplantısında; CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, TÜRGEV ve Ensar Vakfı üzerinden Amerika’ya para aktarılması ile ilgili açıklamasını eş zamanlı olarak yayınlayan KRT TV, Halk TV, Tele 1 ve Flash TV ile birlikte Fox Haber sunucusu Selçuk Tepeli’nin bir haberi anons ederken gösterdiği tepkinin ve RTÜK cezalarının eleştirildiği Tele 1 yayınının cezalandırılması taleplerini değerlendirmesi bekleniyor.

 • 27.05.2022 27 May 14:40 RTÜK'te, Kılıçdaroğlu'nun Türgev ve Ensar Vakfı ile İlgili Açıklamasını 'Eş Zamanlı' Yayınlayan 4 Kanala Ceza Hazırlığı: 'Haberler,... RTÜK'te, Kılıçdaroğlu'nun Türgev ve Ensar Vakfı ile İlgili Açıklamasını "Eş Zamanlı" Yayınlayan 4 Kanala Ceza Hazırlığı: "Haberler,...

  RTÜK’ün, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, salı akşamı paylaştığı, TÜRGEV ve Ensar üzerinden Amerika’ya para aktarılması ile ilgili videoyu “eş zamanlı" yayınlayan” KRT TV, Tele 1, Halk TV ve Flash TV ile ilgili dosya hazırladığı öğrenildi. TÜRGEV ve Ensar Vakfı’nın şikayeti üzerine hazırlandığı öğrenilen dosyalarda, kanalların; “Haberler, soruşturulmaksızın veya doğruluğundan emin olunmaksızın yayınlanamaz” ilkesine aykırı hareket ettiği ileri sürüldü. RTÜK üyesi İlhan Taşcı, “Dünyanın her yerinde haber değeri taşıyan ve ‘yorumsuz' bu yayın nedeniyle TV’lere para cezası verilmesi isteniyor” değerlendirmesini yaptı. Kararın, pazartesi günü yapılacak Üst Kurul toplantısında verileceği bildirildi.

 • 11.05.2022 11 May 18:13 CHP'li Taşcıer'den RTÜK Başkanı Şahin'e: 'Vicdanınız Size Kalsın, Bağımsız Mahkemeler Yetkiyi Kanunla mı Emirle mi Kullandığınızı Ortaya Koyar' CHP'li Taşcıer'den RTÜK Başkanı Şahin'e: "Vicdanınız Size Kalsın, Bağımsız Mahkemeler Yetkiyi Kanunla mı Emirle mi Kullandığınızı Ortaya Koyar"

  CHP Ankara Milletvekili Gamze Taşcıer; RTÜK’ün KRT, Halk TV, Tele 1 ve Flash TV’ye verdiği para cezasını, “İktidarın Televizyon Komiseri Ebubekir Şahin, suç işliyorsun ve bu devranın dönmek üzere olduğunu unutuyorsun” açıklaması ile eleştirdi. Taşcıer, RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin’in “Görevimizi kanunlardan aldığımız yetkiyle vicdan rahatlığıyla yapmaya devam edeceğiz” yanıtına ise “Vicdanınız size kalsın, bağımsız mahkemeler yetkiyi kanunla mı emirle mi kullandığınızı ortaya koyar” karşılığını verdi.

 • 10.05.2022 10 May 18:10 RTÜK'ten; Krt, Tele 1, Halk Tv ve Flash Tv'ye 'Gezi' Cezası RTÜK'ten; Krt, Tele 1, Halk Tv ve Flash Tv'ye "Gezi" Cezası

  RTÜK, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel ile Türkiye İşçi Partisi (TİP) İstanbul Milletvekili Ahmet Şık’ın Gezi Davası sonrası yaptıkları açıklamaları haberleştiren KRT, Tele 1, Halk TV ve Flash TV’ye “iktidarı küçük düşürme ve aşağılama” gerekçesiyle yüzde 3 para cezası verdi. RTÜK üyeleri İlhan Taşcı ve Onur Konuralp karara tepki gösterdi.

 • 10.05.2022 10 May 12:19 RTÜK'te Gündem, Gezi Davası Kararlarına Yönelik Eleştirileri Yayınlayan 4 Kanala Ceza Talebi... İlhan Taşcı: 'Rapor Geri Çekildi. RTÜK'te Gündem, Gezi Davası Kararlarına Yönelik Eleştirileri Yayınlayan 4 Kanala Ceza Talebi... İlhan Taşcı: "Rapor Geri Çekildi.

  RTÜK, Gezi Parkı Davası’nda mahkûmiyet kararı verilen duruşma sonrasında Türkiye İşçi Partisi (TİP) İstanbul Milletvekili Ahmet Şık’ın Çağlayan Adliyesi önündeki açıklamalarını haberleştiren KRT, Halk TV, Tele 1 ve Flash TV’ye para cezası öneren uzman raporu için bugün toplanacaktı. RTÜK üyesi İlhan Taşcı, “Toplantıya saatler kala raporlar bu sabah RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin’in talimatıyla geri çekildi. Raporlara CHP Grup Başkanvekili Sayın Özgür Özel’in adı eklendi, ceza maddesi de daha üst sınıra çekilerek ağırlaştırıldı. Düzenlenen bu rapora göre, Gezi tutukluluklarını eleştirmek ‘suçu, suç örgütlerini ve suçluyu övme’ sayıldı” açıklamasını yaptı.

 • 05.04.2022 05 Nis 09:12 Başarılı sunucu Gökay Kalaycıoğlu, Al Sana Haber programının kadrosuna dahil oldu Başarılı sunucu Gökay Kalaycıoğlu, Al Sana Haber programının kadrosuna dahil oldu

  Uçankuş TV'nin başarılı sunucusu Gökay Kalaycıoğlu, YouTube kanalında yayınlanan Al Sana Haber programının kadrosuna dahil oldu. Kalaycıoğlu, sağlık sorunlarından dolayı programa bir ay ara veren Seyhan Soylu'nun yerine moderatörlük yapacak. Dünkü yayında görev teslimi yapan Soylu ve Kalaycıoğlu, canlı yayında sözleşme imzalamayı da ihmal etmedi.

 • 24.03.2022 24 Mar 11:04 Ali Babacan: AK Parti ve MHP muhalefete düşünce, parlamenter sistemi destekleyecek! Ali Babacan: AK Parti ve MHP muhalefete düşünce, parlamenter sistemi destekleyecek!

  DEVA Partisi lideri Ali Babacan, AK Parti ve MHP'nin seçim kanunu teklifinde kendi tuzaklarına düşeceklerini belirterek, "Muhalefete düştükleri an parlamenter sistemi destekleyecekler" dedi.

 • 16.03.2022 16 Mar 10:20 Flash TV'ye kayyım atanıyor! Hayatta olan kardeş, ölen kardeşi suçladı Flash TV'ye kayyım atanıyor! Hayatta olan kardeş, ölen kardeşi suçladı

  İki yıl aradan sonra 2021 Ekim'de ekranlara geri dönen Flash TV'de, yarı yarıya ortak iki kardeş arasındaki anlaşmazlığın yargıya taşınmasından sonra kanal için kayyım atanması kararının çıktığı bildirildi.

 • 14.03.2022 14 Mar 19:22 Gelecek Partili Mustafa Gözel, Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı adayının Ahmet Davutoğlu olduğunu açıkladı Gelecek Partili Mustafa Gözel, Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı adayının Ahmet Davutoğlu olduğunu açıkladı

  Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Gözel, katıldığı televizyon programında Kemal Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanı adayının Ahmet Davutoğlu olduğunu iddia etti. Gözel, "Bana göre benim partimin lideri bu özellikleri haiz" dedi.

Advertisement