Son Dakika Haberleri: Dizi Oyuncusu Sevgilisiyle Evlenmek İçin Hapishaneye Gitti

Dizi Oyuncusu Sevgilisiyle Evlenmek İçin Hapishaneye Gitti

2 yıl önce

Dizi oyuncusu, İngiltere'nin en korkunç suçlusu ile evlenmeye hapishaneye gitti...

1
Bir zamanlar rol aldığı TV dizisiyle adını duyuran oyuncu Paula Williamson, İngiltere'nin en korkunç suçlusu Charles Bronson'la hapishanede düzenlenen bir törenle evlendi.
2
İngiltere'nin en korkunç suçlusu olarak ünlenen 64 yaşındaki Charles Bronson, oynadığı Coronation Street adlı diziyle tanınan 37 yaşındaki Paula Williamson ile cezasını çektiği Wakefield Cezaevi'nde düzenlenen bir törenle evlendi.
3
Gelin törene, damadın benzeri olan Timothy Crowley ile birlikte gitti. Üzerinde "yeni evliler" yazan bir araçla törenin yapılacağı hapishaneye giden gelin Williamson, içeriye girerken üzeri mor bir battaniyeyle örtülerek görüntü alınması engellendi.
4
Çiftin balayı için seçtiği yer ise Malta. Ancak gelin Paula Williamson, çiçeği burnunda kocası hapishaneden çıkamayacağı için oraya tek başına gidecek.
5
Nikah kıyıldıktan sonra da gelin Williamson, kutlamayı bir otelin gece kulübünde yanında kocası olmadan yakın arkadaşlarıyla birlikte yaptı.
6
Tam 41 yıldır cezaevinde bulunan Charles Bronson, gençlik döneminden beri yeraltı dünyasının içinde. Hapishanede kaldığı süre içinde durmadan gardiyanlara saldıran ve şiddet uygulayan Bronson'ın cezası bu yüzden uzatılıyor.
7
Bronson "Ben aslında iyi biriyim ama bazen öfkeme hakim olamıyorum" diye konuşmuştu. Gerçek adı Michael Gordon Peterson olan Charles Bronson kullandığı ismi de defalarca değiştirdi. Bronson, Paula Williamson'a cep telefonundan yaptığı görüntülü konuşma aracılığıyla evlenme teklif etmişti.
8
Charles Bronson'ın yaşam öyküsü 2008 yılında sinemaya uyarlandı. Bronson'ı filmde Tom Hardy canlandırdı.
9
Hayatının uzun bir dönemini demir parmaklıklar ardında geçirmiş olmasına rağmen, Charles Bronson daha önce iki kez evlendi ve bir kez de nişanlandı.
10
Gelin Wiliamson törene damadın benzeriyle katıldı.
11
12
13
14
15
16
17
18
19

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Otel Müşterilerine Kahve Servis Eden Konyalı Şerife'ydi, Yeşilçam'ın Leydisi Oldu Dünyanın En Güçlü Ülkeleri Belli Oldu! Bakın Türkiye Kaçıncı Sırada Türkiye Maçında Tüm Gözler Ondaydı! Bakın Kim Çıktı? Kahvaltıda Sürekli Tüketiyorsanız, Sağlığınız Tehlikede! Multi Milyarder Şeyhin, Araç Koleksiyonu Ağızları Açık Bırakıyor!