İpekçi'nin Unutamadığı Aşkı - Son Dakika

İpekçi'nin Unutamadığı Aşkı

30.04.2009 13:37

1
Melike Demirağ, yıllar önce kendisine evlenme teklif eden Cemil İpekçi ile mekanist.net sitesi için bir röportaj yaptı. İpekçi de geçmişte yapamadığını yapıp, röportaj sırasında Demirağ'ın parmağına alyansı taktı.

2
Cemil ıpekçi, Cezayir Sokak'taki yeni mekanında gerçekleşen buluşma öncesi Melike Demirağ için bir sürpriz hazırladı. Ve hiç beklemediği anda, ortaya bir gelinlik çıkardı. Oyuncu dostu ve eski aşkı Demirağ o gelinliği giydikten sonra da önünde diz çöküp evlenme teklif etti, parmağına alyansı taktı. Mizansen olarak gerçekleşen bu anların ardından soruları yanıtlayan modacı, “Melike'ye sevgim bitmedi. Ondan bir çocuğum olmasını çok isterdim” dedi.

3
İpekçi, sözlerine şöyle devam etti: “Melike'ye eskiden de evlenme teklif etmiştim ama insanlar bunu şaka sandı. Sonuçta ben biseksüelim. Erkek sevgilim de oldu, kadın sevgilim de... Melike'ye de çok bağlanmışımdır. Onu ilk gördüğümde beni cezbeden yanı ise güzelliği olmuştu. Annesi karşı çıktığı için evlenemedik, ama yine de hiçbir şey sevgimizi bozamadı.”

4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Son Dakika İpekçi'nin Unutamadığı Aşkı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
18:18
Advertisement