İşte Justin Bieberın Yeni Aşkı - Son Dakika

İşte Justin Bieberın Yeni Aşkı

28.06.2013 09:38

16 Haziran'da Las Vegas Indoor Skydiving'e giden Justin Bieber'ın yanında Jordan Ozuna isimli, garsonluk yapan Las Vegaslı bir kadın da bulunuyordu.

1
16 Haziran'da Las Vegas Indoor Skydiving'e giden Justin Bieber'ın yanında Jordan Ozuna isimli, garsonluk yapan Las Vegaslı bir kadın da bulunuyordu.
2
Jordan, mekana Justin'le birlikte geldi. Bir kaynak, bekleme salonunda Jordan'ın, Justin'in kucağında oturduğunu ve ikilinin öpüştüklerini söyledi.
3
Bir diğer kaynak ise Justin'in, başını genç kızın dizlerine koyup yattığını söyledi.
4
İkili daha sonra yerçekimine meydan okumak üzere uçuş kıyafetlerini giydi. Jordan, sıranın kendilerine gelmesini Justin'in kucağında bekledi. Justin'in bu sırada genç kızı öpücük yağmuruna tuttuğu iddia ediliyor.
5
Her ne kadar Justin'in, kapalı mekan hava dalışı için para ödememesi sonucu mekana girişi artık yasaklı hale gelse de, şarkıcının o gün yine de iyi vakit geçirdiği anlaşılıyor.
6
7
8

Son Dakika İşte Justin Bieberın Yeni Aşkı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Çöpçatanlık sitesinde tanıştığı adamı fantezi yalanıyla kandırıp cinsel oyuncakla boğarak öldürdü Sahneye şeffaf kıyafetle çıkan şarkıcı Noah Cyrus isyan etti: Bacak aramı sansürlediğiniz için teşekkürler 638 yıldır dönüyor! Yıldırım'ın asırlara meydan okuyan emanetini görenler hayrete düşüyor İtalya'nın yasaklı cinsel ilişki adası, karanlık tarihi ile ürkütüyor Küçük kıza cinsel istismarda bulunup öldüren caniyi halk maket bıçağı ile delik deşik etti