Son Dakika Haberleri: Kristen Stewart ve Robert Pattinson Aşkı Alevlendi

Kristen Stewart ve Robert Pattinson Aşkı Alevlendi

6 yıl önce

''Alacakaranlık'' filminin iki yıldızının bir dargın bir barışık ilişkileri yeniden alevleniyor.

1
''Alacakaranlık'' filminin yıldızları Kristen Stewart ve Robert Pattinson'ın bir dargın bir barışık ilişkileri yeniden alevleniyor.
2
''Alacakaranlık'' filminin acıklı aşk hikayesinin kahramanlarını canlandıran iki oyuncunun aşkları set dışında da devam ediyordu.
3
Ancak geçtiğimiz sene Kristen Stewart, Pattinson'u ''Pamuk Prenses ve Avcı'' filminin yönetmeni Rupert Sanders ile aldatınca ikilinin arasındaki ipler koptu.
4
Yeniden bir araya gelmeye çalışsalar da ilişkilerini rayına oturtamayan Pattinson ve Stewart hala birbirlerinden vazgeçmemişe benziyor.
5
Pattinson, 23 yaşındaki Stewart'ı yeni filmi 'Camp X-Ray' için tebrik etmek amacıyla aradı ve Londra'da Noel'i kendisiyle geçirmesi için davet etti.
6
Bu davet uzun süredir ayrı olan ikilinin ilişkilerinin yeniden başlayacağının habercisi olacağı konuşuluyor.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Karısına 'CIA Ajanıyım' Diyip Haftalarca Eve Uğramayan Adamın, 3 Karısı 13 Çocuğu Çıktı Milyonlarca Liralık Serveti Var Ama Kullandığı Hiçbir Şey İçin Para Harcamıyor! İnsanları 'Peygamberim' Diye Kandırıp, Herkesten 30 Euro Alıyor Cinsel İlişki Sahneleriyle Çok Konuşulan Muhafız'ın Leyla'sı Kimdir? Aşırı Doğurganlık Yüzünden Evi Kreşe Döndü! Yaşından Çok Çocuğu Var