Serenay Sarıkaya bikinisiyle plaja indi! Gören fiziğine hayran kaldı - Son Dakika

Serenay Sarıkaya bikinisiyle plaja indi! Gören fiziğine hayran kaldı

02.07.2021 14:32

Yüzü olduğu markanın mağaza açılışı için Bodrum'a giden Serenay Sarıkaya, davetin ertesi günü plajda yorgunluk attı. Mavi bikinisiyle plajda salınan güzel oyuncu düzgün fiziği ile yine hayran bıraktı.

1
Serenay Sarıkaya, Bodrum'da katıldığı bir organizasyondan sonra denize girdi. Şezlong üzerinde arkadaşlarıyla sohbet eden oyuncu, sonrasında kendisini serin sulara bıraktı.
2
Uzun süre şezlongunda vakit geçiren Sarıkaya, öğlen saatlerinde sıcaktan bunalınca denize girip serinledi. Güzel oyuncu plajda önce mavi, sonra turuncu bikinisiyle boy gösterdi.
3
Kısa süre suda kalan Kısa süre suda kalan oyuncunun, fit görüntüsü dikkat çekti.
4
Serenay Sarıkaya, 29'uncu yaşını da Bodrum'da kutladı. Arkadaşlarıyla birlikte pasta kesen oyuncunun fotoğrafları sosyal medyada paylaşıldı.

5
Son yılların en popüler televizyon yüzlerinden Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz günlerde çekim için Bodrum'a gelmişti. Plajda ilgi odağı olan yıldız, çekimlerden fırsat bulduğu anlarda deniz ve güneşin tadını çıkardı.

6
Dergi çekimleri nedeniyle beş farklı kıyafetle günü tamamlayan Serenay Sarıkaya, sahildeki kayaların üzerinden atlarken tehlikeli anlar yaşadı.

7

YORUMLAR
500

Son Dakika Serenay Sarıkaya bikinisiyle plaja indi! Gören fiziğine hayran kaldı - Son Dakika


Advertisement