Şevval Şahin, iki yıldır aşk yaşadığı Yiğit Marcus Aral'dan ayrıldı - Son Dakika

Şevval Şahin, iki yıldır aşk yaşadığı Yiğit Marcus Aral'dan ayrıldı

22.06.2021 14:31

2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, yaklaşık iki yıldır aşk yaşadığı sevgilisi Yiğit Marcus Aral ile birlikteliklerini noktaladıklarını sosyal medya hesabından duyurdu.

1
Açıklamaları ve paylaşımlarıyla magazin gündeminden düşmeyen 2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, sevgilisi Yiğit Marcus Aral ile olan paylaşımlarını Instagram'dan kaldırmıştı.
2
Bu hamlesinden sonra ünlü model, basına yansıyan ayrılık iddiasını doğruladı.
3
'GENELDE BÖYLE BİR AÇIKLAMA YAPMAM'
GENELDE BÖYLE BİR AÇIKLAMA YAPMAM
"Ayrılık sonrası sessizliğini bozan Şevval Şahin, "Genelde böyle bir açıklama yapmam ancak ilişkimi çok açık bir şekilde yaşadım. Bu yüzden bazı şeyleri açıklığa kavuşturma ihtiyacı hissediyorum."

4
"Marcus ve ben bir süre önce yollarımızı ayırdık. Hala birbirimizi önemsiyoruz ve ilişkimiz artık ikimiz için sağlıklı olmadığı için arkadaş olarak kalmaya karar verdik. Sizden bu hassas dönemde her iki tarafa da saygı göstermenizi rica ediyorum" ifadelerini kullandı."
5
Şahin'in ardından yatırım uzmanı Yiğit Marcus Aral da kendi sosyal medya hesabından yazılı bir açıklama yaptı.
6
Aral, "Sevgili Şevval Şahin ile bir buçuk sene süren birlikteliğimizi sonlandırmaya karar verdik. Şevval'in kariyerini etkileyebileceğinden endişe ettiğim, dedikodulara fırsat vermemek için aslında tamamen özel hayatımızla ilgili olan bu kararımızı kamuoyu ile de paylaşmak istedim. Şevval'in bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da mesleğinde uluslararası başarılara imza atarak beni ve tüm Türkiye vatandaşlarını gururlandırmaya devam edeceğine yürekten inanıyorum" diye konuştu.
7
8
9
10
11
12

Son Dakika Şevval Şahin, iki yıldır aşk yaşadığı Yiğit Marcus Aral'dan ayrıldı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (3)
  • ÖZLEM DURMUŞ: Kamuoyunu bilgilendirmeniz iyi olmuş. Bu haberi birdenbire karşımızda görmek yıkardı ülkeyi, ekonomi çökerdi... şimdi bu olayı nasıl kabullenmeli bilmiyorum. buna da haber diyorlar.yazık. Cevap Yaz 34 2 Yayından Kaldır
500
Advertisement