İstanbul'un gözde plajında at paniği! Yüzlerce insanın arasına daldılar - Son Dakika
Genel

İstanbul'un gözde plajında at paniği! Yüzlerce insanın arasına daldılar

Şile'de, bir plaja getirilen iki at, denize girmek için gelen insanların arasına daldı. Atların plajı birbirine kattığı anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı. İki genç sahibi oldukları atları plaja getirdi ve atları ellerinden kaçırınca atlar plajı birbirine kattı. Yüzlerce insanın içine dalan atlar sahil boyunca koşarak vatandaşları korkuttu. O anlar ise plajda yüzen bir vatandaşın cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

19.06.2024 11:24  Güncelleme: 14:35

İstanbul Şile'deki bir plaja getirilen atlar, sahiplerinin elinden kaçınca ortalık karıştı. Çevrede bulunan vatandaşlar ne olduğun anlam veremezken o anlar cep telefonu kameralarına yansıdı.

ATLARI ELLERİNDEN KAÇIRINCA OLANLAR OLDU

Olay, Şile'de bulunan bir plajda geçtiğimiz gün yaşandı. 2 genç, sahibi oldukları atları plaja getirdi. Bir süre atların üzerinde plajda gezen gençler, hayvanları ellerinden kaçırdı.

KALABALIĞIN ARASINA DALARAK KOŞUŞTURMAYA BAŞLADILAR

Plajı birbirine katan atlar, yüzmek için plaja gelen yüzlerce insanın içine daldı. Sahil boyunca koşan atlar vatandaşları korkuttu.

VATANDAŞLAR NE OLDUĞUNU ANLAMAYA ÇALIŞTI

Denize girenler ve sahilde güneşlenenler neye uğradığını şaşırdı. Kimileri ise korkarak kaçışmaya başladı. Plajı birbirine katarak sağa sola koşuşturan atlardan geriye ise bu görüntüler kaldı. İlginç olayda neyse ki herhangi bir yaralanma meydana gelmedi.

İstanbul\'un gözde plajında at paniği! Yüzlerce insanın arasına daldılar
Kaynak: İHA

Son Dakika Genel İstanbul'un gözde plajında at paniği! Yüzlerce insanın arasına daldılar - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (2)

  • Cemil Moroglu: Suriyeliler korkmuştur. 7 2 Yanıtla
    Hakan Korkmaz: Silivri gümüşyaka bugün Suriye li istilası vardı nargilleler savaş tam tami gibi tüttü. 0 0

Advertisement