Afyonkarahisar Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Araç Parklarına Denetim Yapıyor - Son Dakika
Güncel

Afyonkarahisar Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Araç Parklarına Denetim Yapıyor

Afyonkarahisar Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Araç Parklarına Denetim Yapıyor

Afyonkarahisar Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, kaldırımlara yapılan araç parklarına yönelik denetimlerini sürdürüyor. Yayaların can güvenliğini tehlikeye düşüren araç sürücülerine uyarı yapılıyor ve kurallara uymayanlara para cezası uygulanıyor. Denetimler belirli aralıklarla devam edecek ve sürücülerin duyarlı olmaları isteniyor. Bolvadin Kaymakamı Taner Bolat ise Özel Motorlu Taşıt Sürücü Kursları uygulamalı aday eğitimlerini denetledi ve sürücü adaylarıyla sohbet etti.

08.08.2023 11:49

Afyonkarahisar Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, kaldırımlara yapılan araç parklarına yönelik denetimlerini sürdürüyor.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, denetimlerde yayaların can güvenliğini tehlikeye düşüren araçların sürücülerine önce uyarı yapılıyor, kurallara uymayanlara ise para cezası uygulanıyor.

Ekipler, denetimlerin belirli aralıklarla devam edeceğini, sürücülerin duyarlı şekilde hareket ederek kaldırımlara park etmemelerini istediklerini bildirdi.

Bolvadin Kaymakamı Bolat'tan denetim

Bolvadin Kaymakam Taner Bolat, Özel Motorlu Taşıt Sürücü Kursları (MTSK) uygulamalı aday eğitimlerini denetledi.

Bolat, daha sonra ilçe Milli Eğitim Müdürü Derviş Özçal ile eğitim güzergahında incelemelerde bulundu, sürücü adaylarıyla sohbet etti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Afyonkarahisar Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Araç Parklarına Denetim Yapıyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement