Son Dakika Son Dakika Son Dakika
AK Parti'li Dağ, İzmir'de çiçek festivaline katıldı - Son Dakika

AK Parti'li Dağ, İzmir'de çiçek festivaline katıldı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, İzmir'in Bayındır ilçesinde düzenlenen 2. Nergis ve Kuru Çiçek Festivali'ne katıldı.

AK Parti\'li Dağ, İzmir\'de çiçek festivaline katıldı
05.02.2023 - 17:18,  Güncelleme: 17:22

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, İzmir'in Bayındır ilçesinde düzenlenen 2. Nergis ve Kuru Çiçek Festivali'ne katıldı.

Dağ, Turan Mahallesi Meydanı'nda düzenlenen festivalin açılışında yaptığı konuşmada, bu yıl mayıs ayında yapılacak seçimi hatırlattı.

Seçimlerin önemini vurgulayan Dağ, "Mayıs ayında başka bir bahar yaşayacağız" ifadelerini kullandı.

Almanya'nın Essen kentinde dünyanın en önemli çiçek fuarlarından birinin düzenlendiğini dile getiren Dağ, şöyle konuştu:

"Bugüne kadar Bayındır'da çok güzel festivaller yaptık. Bayındır bir festivaller şehri haline geldi. Bizim de üzerimize düşen görev, Essen şehrinin çok daha üzerine çıkmak. Bayındır'daki kardeşlerimizin ve Belediye Başkanımızın açmış olduğu yolda merkezi iktidar olarak bize düşen ne ise sözümüzü veriyoruz ve yerine getirmek vazifemizdir."

Bayındır Kaymakamı Emin Kaymak, ilçenin Osmanlı döneminden beri çiçekçiliğiyle ön planda olduğunu söyledi.

Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen de "Bir tek hayalim var, Almanya'nın Essen şehrindeki fuarın aynısını Bayındır'da düzenlemek." dedi.

Festivale AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar, Tarım ve Orman İzmir İl Müdürü Mustafa Özen de katıldı.

Program kapsamında Bayındır Belediyesi Halk Oyunları ekibi ile sokak sanatçıları gösteriler sundu. Programda en iyi nergis ve kuru çiçek yarışması da yapıldı.

Kaynak: AA
YORUMLAR

Son Dakika Güncel AK Parti'li Dağ, İzmir'de çiçek festivaline katıldı - Son Dakika


Advertisement