Ankara Valisi Yüksel'den, 10 Nisan Polis Gününü Kutlaması - Son Dakika
Güncel

Ankara Valisi Yüksel'den, 10 Nisan Polis Gününü Kutlaması

Ankara Valisi Yüksel\'den, 10 Nisan Polis Gününü Kutlaması

Ankara Valisi Yüksel, Polis Teşkilatının kuruluş yıl dönümü nedeniyle Ankara Emniyet Müdürü Kartal'a kutlama mesajı gönderdi.

09.04.2014 09:41  Güncelleme: 09:48

Ankara Valisi Alâaddin Yüksel, 10 Nisan Polis Teşkilatının 167. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle Ankara Emniyet Müdürü Kadri Kartal'a gönderdiği mesaj ile polislerin günlerini kutladı.

Vali Yüksel mesajında, "Huzurlu ve güvenli Ankara'yı vazgeçilmez hedef kabul ederek üstün hizmet ve sorumluluk anlayışı içerisinde görevlerini ifa eden başta siz olmak üzere Ankara Emniyet Müdürlüğünde görevli tüm çalışma arkadaşlarımın bu anlamlı ve önemli günlerini kutluyorum" dedi.

Günümüzde her alanda hızla gelişen ve özellikle meydana gelen toplumsal değişim ve dönüşümler sonucunda halkın polisten beklentilerinin de arttığı belirtilen mesajda şunlar kaydedildi:

"Bu bağlamda vatandaşlarımızın büyük destekleri ile güvenlik hizmetlerinin daha da geliştirileceğine ve toplum destekli güvenlik hizmetleriyle de etkinliğin giderek arttırılacağına yürekten inanıyorum ve Ankara Polisine güveniyorum. Hizmetlerinde bulunmaktan büyük bir onur duyduğu Ankaralılara üstün hizmet ve sorumluluk anlayışıyla görevlerini ifa eden Ankara Polisi'nin gerek teknik ve gerekse taktik yapılanmasıyla bugün geldiği noktanın her türlü takdirin üzerinde olduğunu" vurgulayarak "Toplumsal huzuru sağlanmış, çağdaş kalkınmasını gerçekleştirmiş, huzurlu ve güvenli bir Ankara vazgeçilmez hedefimizdir. Gününüz kutlu olsun."

Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel Ankara Valisi Yüksel'den, 10 Nisan Polis Gününü Kutlaması - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement