Aralık Ayı Muhtarlar ve Güvenlik Toplantısı Yapıldı. - Son Dakika
Güncel

Aralık Ayı Muhtarlar ve Güvenlik Toplantısı Yapıldı.

Aralık Ayı Muhtarlar ve Güvenlik Toplantısı Yapıldı.

-Nurdağı Belediyesi Kale Sosyal tesislerinde, Aralık ayı muhtarlar ve güvenlik toplantısı yapıldı.

16.12.2017 13:15
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

- Nurdağı Belediyesi Kale Sosyal tesislerinde, Aralık ayı muhtarlar ve güvenlik toplantısı yapıldı.

Nurdağı Kaymakamı Lokman Düzgün'ün Başkanlığında Aralık ayı muhtarlar ve güvenlik toplantısı yapıldı.

Toplantıya, İlçe Kaymakamı Lokman Düzgün, Belediye Başkanı Mehmet Yıldırır, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Vahit Sağdıç, Emniyet Amiri Mahmut Astan, Nurdağı Belediye Başkan Yardımcıları, Ekrem Şentürk ve Bülent Haksal, Mahalle Muhtarları ve Kurum Amirleri katıldı.

Nurdağı Belediyesi Kale Sosyal tesislerinde yapılan Aralık ayı muhtarlar ve güvenlik toplantısında, İlçe kaymakamı ve Belediye Başkanı, yapılan güvenlik toplantısında özelikle muhtarlara söz vererek, mahalleri ile ilgili şikayet ve sorunlarını dinleyip, tek tek not aldı. Sorun ve şikayetlerin giderilmesi için çalışacaklarını söyledi.

LO-Y) - GAZİANTEP

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Aralık Ayı Muhtarlar ve Güvenlik Toplantısı Yapıldı. - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Hades 2 Teknik Testleri Başlıyor: Nasıl Katılabilirsiniz?
  11:10 Hades 2 Teknik Testleri Başlıyor: Nasıl Katılabilirsiniz?

  Bağımsız oyun Hades'in ikinci oyunu olan Hades 2, teknik testlerine başladı. Oyuncular, Steam üzerinden erişim isteyerek oyunu deneyebilecek ve geliştiriciye geri bildirimde bulunabilecek. Supergiant Games, başlangıçta az sayıda oyuncuyu davet edeceğini ancak zamanla oyuncu sayısının artacağını belirtti.

 • Mart 2024 Raporuna Göre Türkiye'de Kart Kullanım Detayları
  11:09 Mart 2024 Raporuna Göre Türkiye'de Kart Kullanım Detayları

  Bankalararası Kart Merkezi (BKM) tarafından yayınlanan Mart 2024 raporuna göre, Türkiye'de kart kullanımı hızla artmaktadır. Rapor, her beş kartlı ödemenin dördünün temassız olarak gerçekleştirildiğini ve toplam ödeme tutarının 1,2 trilyon TL'ye ulaştığını ortaya koymaktadır. Ayrıca, ülkemizdeki toplam kart sayısı 406,7 milyona yükselmiştir. Kredi kartları, banka kartları ve ön ödemeli kartlar arasında da önemli artışlar yaşanmıştır. Kredi kartlarının sayısı yüzde 17, banka kartlarının sayısı yüzde 10 ve ön ödemeli kartların sayısı yüzde 23 artmıştır. Ayrıca, kartlı ödemelerde internetten yapılan işlemlerde yüzde 135 artış görülmüştür.

 • Google Pixel 9 Pro Tasarımı Ortaya Çıktı
  11:09 Google Pixel 9 Pro Tasarımı Ortaya Çıktı

  Google Pixel 9 Pro'nun tasarımı ortaya çıktı. Telefonun selefi gibi hap şeklinde bir kamera kurulumuna sahip olacağı görülüyor. Üç tane kamera bulunacak. Telefonun diğer detayları ise tasarım bakımından önemli bir yenilik sunmayacağını gösteriyor. Google Pixel 9 serisi ekim ayında tanıtılacak.

 • Arena Breakout: Infinite PC için Duyuruldu
  11:09 Arena Breakout: Infinite PC için Duyuruldu

  Level Infinite tarafından geliştirilen ve 2023'te iOS ve Android için piyasaya sürülen Arena Breakout: Realistic FPS, kısa süre içinde en popüler mobil FPS oyunları arasına girdi. Şimdi ise Tencent'in bir diğer alt şirketi MoreFun Studios, PC için yeni Arena Breakout: Infinite yapımını duyurdu. Oyun, ultra gerçekçi grafiklerle taktiksel bir askeri çıkarma deneyimi sunacak ve 500'den fazla silah eklentisi ile büyük çeşitlilik sunacak. Arena Breakout: Infinite, bu yılın sonlarına doğru piyasaya sürülecek ve mayıs ayından itibaren kapalı betaya giriş şansı sunulacak.

 • Amazon Prime Video, Fallout Dizisinin İkinci Sezonunu Onayladı
  11:09 Amazon Prime Video, Fallout Dizisinin İkinci Sezonunu Onayladı

  Amazon Prime Video, popüler Fallout dizisinin ikinci sezonu için onay verdi. İlk sezon büyük ilgi gördü ve Prime Video'da rekor kırdı. Dizinin sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamayla ikinci sezon resmi olarak duyuruldu. Fallout, Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri'nden bu yana en büyük küresel izleyici kitlesini yakaladı. Dizinin çekimleri Los Angeles'ta yapılacak ve maliyetleri düşecek.

 • CHP Milletvekili: Çiftçiden alınan ürünler markette 4 katına satılıyor
  11:08 CHP Milletvekili: Çiftçiden alınan ürünler markette 4 katına satılıyor

  CHP Manisa Milletvekili Bekir Başevirgen, çiftçiden alınan ürünlerin market raflarında 4 katına satıldığına dikkat çekerek, vatandaşların gıdaya erişiminin imkansız hale geldiğini belirtti. Başevirgen, üretici fiyatlarıyla market fiyatları arasındaki farkın 4 kat olduğunu ifade etti. Ayrıca, üretici fiyatlarıyla market fiyatları arasındaki uçurumun çiftçilerin ve tüketicilerin en büyük sorunu olduğunu vurguladı.

 • Merkez Bankası'nın zararı 8 bakanlığın bütçesinden daha fazla
  11:08 Merkez Bankası'nın zararı 8 bakanlığın bütçesinden daha fazla

  CHP Muğla Milletvekili Cumhur Uzun, Merkez Bankası'nın 818.2 milyar liralık zararının, 8 bakanlığın bütçesinin toplamından daha fazla olduğunu belirtti. Uzun, bu zararın Adalet Bakanlığı bütçesinin 4 katından ve Sağlık Bakanlığı bütçesinden fazla olduğunu ifade etti. Ayrıca, bu zararın 6 Şubat depremlerinde hesaplanan hasara eşit olduğunu söyledi. Uzun, Türkiye'nin sefalet endeksinde 5. sıraya yerleştiğini ve dar gelirli yurttaşların zor günler geçirdiğini vurguladı.

 • Adana'da kavgada bir kişi tabancayla vurularak öldürüldü, zanlı tutuklandı
  11:08 Adana'da kavgada bir kişi tabancayla vurularak öldürüldü, zanlı tutuklandı

  Adana'nın Seyhan ilçesinde çıkan kavgada kendisini bıçakla yaralayan bir kişiyi tabancayla öldürdüğü iddia edilen zanlı tutuklandı. Zanlının ifadesinde, kavganın sosyal medya üzerinden başladığı ve küfürler nedeniyle çıktığı belirtildi.

 • Esenyurt Belediyesi İstihdam Merkezi, 460 Engelliye İş Sağladı
  11:05 Esenyurt Belediyesi İstihdam Merkezi, 460 Engelliye İş Sağladı

  İşsizlik sorununa çözüm üretmek amacıyla Esenyurt Belediyesi İstihdam Merkezi (ESBİM), bugüne kadar 460 engelli vatandaşın istihdamını sağladı. Engelli bireylerin özel olarak görüştüğü mülakatlar sonucunda 30 kişi daha uygun kadrolarda işe alındı.

 • Balıkesir Edremit'te yapılan uygulamada 11 zanlı yakalandı
  11:03 Balıkesir Edremit'te yapılan uygulamada 11 zanlı yakalandı

  Balıkesir'in Edremit ilçesinde Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen 'huzur ve güven' uygulamasında, çeşitli suçlardan aranan 11 zanlı yakalandı. Uygulama kapsamında yapılan Genel Bilgi Toplama sorgulamasında, kasten yaralama, güveni kötüye kullanma, askeri ceza kanununa muhalefet, resmi evrakta sahtecilik, hırsızlık gibi suçlardan aranan zanlılar gözaltına alındı. Ayrıca, uygulama sırasında ruhsatsız tabanca, 7 mermi ve çalıntı motosiklet ele geçirildi. İş yerleri ve araçlar da denetlendi, 18 araç sürücüsüne toplam 190 bin 364 lira para cezası kesildi ve 3 araç trafikten men edildi.


Advertisement