Aşkla Randevu Filmi - Son Dakika
Güncel

Aşkla Randevu Filmi

Aşkla Randevu Filmi

Aşkla Randevu filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Aşkla Randevu filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

05.07.2011 23:30

Sevgili bulmak hiç bir zaman kolay olmamaıştır. Zamana karşı sürdürülen ruh eşi arayışı bir parça aşağılanma, iki parça kötüye gidiş, ve talihliye sunulmuş bir tutam şansla birlikte gelir.

Oyunun bugünkü uyarlaması web siteleri, hızlı öğle yemekleri ve sizin için ‘doğru’ kişiyi tanıyan arkadaş ve akrabaların zorlamalarının bir karışımıdır.

Otuz küsur yaşındaki anaokulu öğretmeni Sarah Nolan (DIANE LANE) sekiz ay önce boşanmıştır, ki bu süre ailesinin kaldıramayacağı kadar uzundur. En iyi niyetleriyle ve tamamen onun mutluluğunu gözeterek, Sarah’yı öyle veya böyle pijamalarından çıkartıp tekrar flört arenasına sokmak için bir darbe düzenlerler. Ekibin başında Sarah’nın uygun adayları sıraya dizmeye niyetli kızkardeşleri Carol (ELIZABETH PERKINS) ve Christine (ALI HILLIS) ile İnternet üzerinden sevgili bulma arenasına yeni ve başarılı bir giriş yaparak iyi bir örnek teşkil eden dul babası Bill (CHRISTOPHER PLUMMER) bulunmaktadır. Bill son günlerde İnternet’te tanıştığı özgür ruhlu Dolly’nin (STOCKARD CHANNING) yanı sıra, isimlerini kızının bile aklında tutamadığı çok sayıda bayanla görüşmektedir.

Kızkardeşlerinin siber buluşma adımını atması için aşırı istekli olan Carol ve Christine, Sarah’nın adını kullanarak onun bilgilerini perfectmatch.com’a (mükemmeleş.com) yazmakla kalmaz, bir de baştan çıkarıcı bir not düşerler: “Şehvetli, seksi, baştan çıkarıcı ve eğlenceli. DWF yıldızlı geceleri paylaşacak özel bir erkek arıyor. Köpekleri sevmesi şart”. Şimdi sıra akın akın gelecek yanıtları beklemeye gelmiştir.

Çok geçmeden, Sarah bir dizi traji-komik ve uyumsuz eşleşmelere, ve web sitesinin önerdiği bir dizi istekli talibe göğüs gererken, bir de ‘belki mümkün’ bir adaya rastlar. Anlaşılması zor ama ilginç biri olan tekne üreticisi Jake Anderson (JOHN CUSACK) romantizmi Dr. Zhivago standartlarıyla ölçen biridir. Duygularını biraz fazlaca yoğun yaşayan Jake, belki de Sarah’nın şu an için istediğinden biraz fazlasını arıyordur. Bu arada, iş yerinde de yeni bir gelişme vardır: Sarah’nın öğrencilerinden birinin eşinden henüz ayrılmış babası Bob Connor (DERMOT MULRONEY). Çekici ve rahat bir tip olan Bob, adeta sipariş üzerine yapılmış, mükemmel bir adamdır… ama acaba gerçek olamayacak kadar mı iyidir?

Yönetmen: Gary David Goldberg

Senaryo: Gary David Goldberg, Gary David Goldberg, Claire Cook

Oyuncular: Dermot Mulroney, Christopher Plummer, Elizabeth Perkins, John Cusack, Diane Lane

Filmin Türü: Komedi, Romantik,

Orijinal Adı: Must Love Dogs

Yapımcı Firma: UBU

Yapım Yılı: 2005

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 98 dk.

Resmi Sitesi: www.mustlovedogsmovie.com

Dağıtıcı Firma: Warner Bros

Vizyon Tarihi: 07.10.2005

Son Dakika Güncel Aşkla Randevu Filmi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement