Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Başkan Üzülmez, hastalara moral veriyor - Son Dakika

Başkan Üzülmez, hastalara moral veriyor

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, geçirdikleri rahatsızlıklar sonrası hastanelerde tedavileri süren hasta hemşerilerini ziyaret ederek moral vermeye devam ediyor.

Başkan Üzülmez, hastalara moral veriyor
09.02.2016 - 15:42,

Başkan Üzülmez, VM Medical Park Hastanesi'nde yatan hemşehrilerini de ihmal etmedi.

Yoğun çalışma temposunda her saat halkın yanında olmaya özen gösteren ve sağlık konusunda hassasiyeti yakından bilinen Başkan Üzülmez, önceki akşam da hasta ziyaretlerini sürdürdü. Hastanede yatan hemşehrilerini tek tek ziyaret eden Başkan Üzülmez, acil şifa dileklerinde bulundu.

Başkan Üzülmez ilk olarak Köseköy Mahallesi'nden Kemal Turan'a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Kartepe Belediyesi Yapı Kontrol Müdürü Mustafa Kasımoğlu'nun babası Hilmi Amcayı da ziyaret eden Başkan Üzülmez, acil şifa diledi. Başkan Üzülmez, ziyaret ettiği Arslanbey Mahallesi'nden Yakup Eryılmaz'ın sağlık durumuyla da yakından ilgilendi.

Başkan Üzülmez, hasta ziyaretleri kapsamında Kartepe Belediyesi Basın Yayın Müdürlüğü çalışanı Şadi Akdoğan'ın annesi Zeynep Akdoğan'ı da hasta yatağında ziyaret etti. Akdoğan'ın sağlık durumu hakkında ailesinden bilgi alan Başkan Üzülmez, aynı hastanede tedavisi süren annesi Hatice Üzülmez'in de elini öpüp hayır duasını aldı.

Şifa bekleyen tüm hastalara acil şifalar dileyen Başkan Üzülmez son olarak Emekevler Mahallesi'nde Elaattin Arslan'ı da evinde ziyaret etti. Başkan Üzülmez, beraberinde meclis üyeleri Ahmet Atlı, Kemal Timur ve Özel Kalem Müdürü Harun Yılmaz ile Arslan'a geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Başkan Üzülmez aile fertlerine, ihtiyaç duydukları konularda yardımcı olmak adına üzerlerine düşeni her zaman yapmaya hazır olduklarını da belirtti. Hastalar ve yakınları da başkana moral veren ziyareti için teşekkür ettiler.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR

Son Dakika Güncel Başkan Üzülmez, hastalara moral veriyor - Son Dakika


Advertisement