Saadet Partisi Tavşanlı Belediye Başkan Adayı Davut Efe Kimdir? - Son Dakika
Güncel

Saadet Partisi Tavşanlı Belediye Başkan Adayı Davut Efe Kimdir?

Saadet Partisi Tavşanlı Belediye Başkan Adayı Davut Efe Kimdir?

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri için Kütahya Tavşanlı Belediye Başkan Adayı olarak Davut Efe'yi seçti. Peki, Davut Efe kimdir?

08.02.2019 10:32

31 Mart 2019'de gerçekleşecek olan yerel seçimlerde SP Kütahya'ya bağlı Tavşanlı Belediye Başkan Adayını belirledi. Tavşanlı Belediye Başkan Adayı Davut Efe kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır?

DAVUT EFE KİMDİR?

Davut Efe, 1964 yılında Tavşanlı'da doğdu. Sanayi esnafı olarak adımını attığı iş hayatında faaliyetlerini kuyumculuk, madencilik, gıda ve alışveriş gibi farklı sektörlere yaydı. 1995 yılında Meclis üyesi olarak yer aldığı Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası'nda 2005 yılında seçimle yönetim kurulu başkanlığı görevine geldi.

Saadet Partisi Tavşanlı Belediye Başkan Adayı Davut Efe Kimdir?

4 DÖNEM ÜST ÜSTE YÖNETİM KURULU BAŞKANI SEÇİLDİ

Efe, başkanlık sürecinde henüz meclis üyesiyken hazırlıkları süren Tavşanlı Organize Sanayi Bölgesi projesini hayata geçirdi. Bu projeyle bölgenin işsizlik sorununa karşı büyük bir hareketin öncüsü oldu. 4 dönem üst üste yönetim kurulu başkanlığına seçildi. Efe'nin bölgedeki üniversite için destek projelerinde ve uluslararası çalışmalarda imzası bulunuyor.

Saadet Partisi Tavşanlı Belediye Başkan Adayı Davut Efe Kimdir?

İMAM HATİP DERNEĞİ'NİN KURUCUSU OLDU

Dumlupınar Üniversitesi Tavşanlı Yüksekokulu Yaptırma ve Yaşatma Derneği Üyesi, Tavşanlı Kız İmam Hatip Lisesi Yaptırma ve Yaşatma Derneği´nin ise kurucusu olan ve bunun yanında sivil toplum kuruluşlarında çeşitli sorumluluklar üstlenen Davut Efe, evli ve 4 çocuk babasıdır.

## 11718852 #### 11663850 ##

Son Dakika Güncel Saadet Partisi Tavşanlı Belediye Başkan Adayı Davut Efe Kimdir? - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement