Doğu Akdeniz Üniversiteler Birliği, Cumhurbaşkanı Sezer'e Teşekkür Etti - Son Dakika
Güncel

Doğu Akdeniz Üniversiteler Birliği, Cumhurbaşkanı Sezer'e Teşekkür Etti

Doğu Akdeniz Üniversiteler Birliği, Cumhurbaşkanı Sezer\'e Teşekkür Etti

Doğu Akdeniz Üniversiteler Birliği Üyesi Çağ, Çukurova, Gaziantep, Kahramanmaraş Sütçü İmam, Mersin, Mustafa Kemal Üniversiteleri Senatoları Aldıkları Ortak Karar ile Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'e Hizmetlerinden Dolayı Teşekkür Etti.

11.04.2007 18:22  Güncelleme: 16:04

Doğu Akdeniz Üniversiteler Birliği üyesi Çağ, Çukurova, Gaziantep, Kahramanmaraş Sütçü İmam, Mersin, Mustafa Kemal üniversiteleri senatoları aldıkları ortak karar ile Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'e hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Gaziantep Üniversitesi'nden yapılan yazılı açıklamada, Doğu Akdeniz Üniversiteler Birliği üyesi Çağ, Çukurova, Gaziantep, Kahramanmaraş Sütçü İmam, Mersin, Mustafa Kemal üniversiteleri senatolarının ortak karar alarak, 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'e hizmetlerinden dolayı teşekkür edildiği belirtildi. Alınan ortak kararda şu ifadelere yer verildi:

"Yedi yıllık Cumhurbaşkanlığı görevi süresince başarılı hizmetler veren, ülkenin bölünmez bütünlüğünü her şeyden üstün tutan, Atatürk ilke ve devrimlerinin yılmaz savunucusu, evrensel değerlere, bilime, hukuka ve insan haklarına saygılı davranan, ulusumuzun onurlu, çağdaş ve aydınlığı için mücadele veren 10. Cumhurbaşkanı Sayın Ahmet Necdet Sezer'e; ülkemize verdiği mümtaz hizmetler yanında üniversitelerimize, eğitim ve bilime verdiği destek nedeniyle sonsuz şükranlarımızı saygılarımızla arz ederiz."

(OÇ-ST-MEF-Y)

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Doğu Akdeniz Üniversiteler Birliği, Cumhurbaşkanı Sezer'e Teşekkür Etti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement