TV8'in satıldığı iddialarına Acun Ilıcalı'dan "Görüşmeler var ama satış yok" açıklaması geldi - Son Dakika
Güncel

TV8'in satıldığı iddialarına Acun Ilıcalı'dan "Görüşmeler var ama satış yok" açıklaması geldi

TV8'in yüzde 57 hissesinin Ebru Şallı ile aşk yaşayan Uğur Akkuş tarafından alındığı haberlerine, Acun Ilıcalı'dan yalanlama geldi. Satış görüşmelerinin devam ettiğini açıklayan Ilıcalı,"Ortaklık ya da satış söz konusu değil" dedi.

17.08.2019 22:48  Güncelleme: 23:09
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

TV8'in satıldığı iddialarına Acun Ilıcalı'dan yalanlama geldi.

A&S Yatırım Holding'in Hukuk departmanından yapılan açıklamada, Uğur Akkuş'un Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüttüğü holdingin, TV8'in yüzde 57'sini satın aldığı belirtildi. Açıklamada, ortaklığa ilişkin lansmanın yakın zamanda yapılacağı ifade edilerek, yeni ortaklığın özellikle Orta Doğu'da ses getireceği kaydedildi.

ORTA DUĞU'YA AÇILACAKLAR

Açıklamada, A&S Yatırım Holdingin finansmanını Körfezli fonlardan sağladığı ortaklığın, Orta Doğu'ya açılarak büyüyeceği belirtildi.

Ancak kanalın sahibi Acun Ilıcalı, "A&S Yatırım Holding, TV8'in yüzde 57'sini satın aldı" haberleriyle ilgili açıklama yaptı. Ilıcalı kişisel Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Kanalımızı başarılı bulan ve doğru bir yatırım olarak görüp ciddi teklifler sunan bazı yatırımcılarla görüştüğümüz doğru. Ancak basında yer aldığı gibi imzalanmış bir satış veya ortaklık anlaşması söz konusu değil. Böyle bir ortaklık gerçekleşirse bilgiyi anında paylaşacağımızdan şüpheniz olmasın" dedi.

TV8'in satıldığı iddialarına Acun Ilıcalı'dan

MNG Medya bünyesinde, 1999 yılında yayına başlayan TV8, 2013 yılında Acun Ilıca'nın sahibi olduğu Acun Medya tarafından satın alınmıştı.

UĞUR AKKUŞ KİMDİR?

Ebru Şanlı ile yaşadığı ilişki sonrası magazin basının yakından ilgi gösterdiği Uğur Akkuş'un kendine ait yatırım danışmanlığı şirketi var. Özellikle yabancı yatırımcılarla çalışan Uğur Akkuş, 11 yıldır sektörün içerisinde yer alıyor. İki çocuk babası olan Uğur Akkuş, Gonca Derin Akkuş ile evliydi. Ancak Ebru Şallı-Uğur Akkuş'un el ele çekilmiş fotoğraflarının basına yansıması üzerine Gonca Derin Akkuş'un 10 yıllık evliliğini bitirme kararı almıştı.

TV8'in satıldığı iddialarına Acun Ilıcalı'dan

Geçen yaz Ebru Şallı ile teknede el ele görüntülendikten sonra evliliğinin zaten bitmiş olduğunu söyleyen Uğur Akkuş'un eşi Gonca Akkuş, açıklamada bulunmuştu. Fotoğrafları televizyonda gördüğünü söyleyen Gonca Akkuş canlı yayında açıklamalar yapmıştı. Eşinden şiddet gördüğünü ve hamile olduğunu da ifade etmişti.

TV8\'in satıldığı iddialarına Acun Ilıcalı\'dan "Görüşmeler var ama satış yok" açıklaması geldi

Son Dakika Güncel TV8'in satıldığı iddialarına Acun Ilıcalı'dan 'Görüşmeler var ama satış yok' açıklaması geldi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (1)

 • pala remzi: acun bence katar lılara sat onlarda iyi para var 2 0 Yanıtla
 • Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gençleri Zararlı Alışkanlıklardan Korumak İçin 3 Milyon Etkinlik Düzenledi
  12:44 Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gençleri Zararlı Alışkanlıklardan Korumak İçin 3 Milyon Etkinlik Düzenledi

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, gençlerin başta madde bağımlılığı olmak üzere tüm zararlı alışkanlıklardan korunması amacıyla gençlik merkezlerinde, spor tesislerinde ve GSB yurtlarında yaklaşık 3 milyon etkinlik düzenledi. Bağımlılıkla Mücadele Eylem Planı (2018-2023) çerçevesinde gerçekleştirilen etkinliklere toplam 35 milyon 381 bin 462 genç katıldı. Ayrıca bakanlık bünyesinde görev yapan personele Bağımlılıkla Mücadele ve Farkındalık Eğitimi verildi.

 • Gönüllü Kadınlar, İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Destek Oluyor
  12:44 Gönüllü Kadınlar, İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Destek Oluyor

  Kayseri'de bir araya gelen gönüllü kadınlar, çini kursu ve İyilik Standı gibi etkinliklerden elde ettikleri gelirle ihtiyaç sahibi öğrencilere burs ve destek sağlıyor. Tohumluk Vakfı aracılığıyla Yahyalı ilçesindeki iki ortaokulda eğitim gören 115 kız çocuğuna burs ve spor malzemeleri desteği sağlandı. Ayrıca çini atölyesinde düzenlenen kursla kırsaldaki çocukların ihtiyaçları karşılandı.

 • Ağrı'da Kızılay Gönüllüleri Yetim Çocukları Geleceğe Hazırlıyor
  12:44 Ağrı'da Kızılay Gönüllüleri Yetim Çocukları Geleceğe Hazırlıyor

  Ağrı'da Türk Kızılay öncülüğünde faaliyet gösteren gönüllü üniversite öğrencileri, yetim çocuklara İngilizce ve matematik kursları düzenleyerek geleceğe hazırlık yapmalarını sağlıyor. Türk Kızılay Ağrı Şubesi'nin Yetim Destek Projesi kapsamında verilen eğitimlerle çocuklara burs ve çeşitli destekler de sağlanıyor. Ayrıca, sosyal ve kültürel etkinlikler düzenlenerek çocukların psikososyal gelişimleri destekleniyor.

 • Edirne Ticaret Borsasında Buğdayın Kilogramı Rekor Fiyattan Satıldı
  12:44 Edirne Ticaret Borsasında Buğdayın Kilogramı Rekor Fiyattan Satıldı

  Edirne Ticaret Borsasında buğdayın kilogramı en yüksek 9,356 liradan satıldı. Borsada işlem gören diğer ürünler arasında ise ayçiçeği yer alıyor ve kilogramı 15,418 liradan satılıyor.

 • Malatya Ticaret ve Sanayi Odası, mücbir sebep süresinin uzatılmasını talep etti
  12:43 Malatya Ticaret ve Sanayi Odası, mücbir sebep süresinin uzatılmasını talep etti

  Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, deprem sonrası ortaya çıkan vergi yükünün altından kalkmanın imkansız olacağını belirterek, mücbir sebep süresinin en az 1 yıl daha uzatılmasını talep etti.

 • Düzce Belediye Meclisi Mart Ayı İlk Oturumunda Gündem Maddeleri Komisyonlara Havale Edildi
  12:42 Düzce Belediye Meclisi Mart Ayı İlk Oturumunda Gündem Maddeleri Komisyonlara Havale Edildi

  Düzce Belediye Meclisi Mart ayı ilk oturumunda 25 gündem maddesi görüşülerek komisyonlara havale edildi. İtfaiye Müdürlüğü Arama Kurtarma Ekibinin yurt dışı görevlendirmesi maddesi oy birliği ile kabul edildi.

 • Panama Dışişleri Bakanı: Panama Kanalı'nın trafiği artıyor
  12:42 Panama Dışişleri Bakanı: Panama Kanalı'nın trafiği artıyor

  Panama Dışişleri Bakanı Janaina Tewaney Mencomo, Süveyş Kanalı ve Kızıldeniz'de yaşanan sorunlar nedeniyle bazı firmaların rotasını değiştirerek Panama Kanalı'nı tercih ettiğini ve bu durumun Panama Kanalı'ndaki trafiği artırdığını belirtti. Mencomo ayrıca, Türkiye'nin kıtalar arası bir köprü rolü oynadığını ve Türkiye ile Panama arasındaki işbirliğinin geliştiğini vurguladı. Panama Dışişleri Bakanı, düzensiz göçmenlerin Panama'yı geçiş rotası olarak kullandığını ve Türkiye'nin bu konuda tecrübelerinden faydalanabileceklerini ifade etti.


Advertisement