Ferhat Göçer, Polis Şehit Aileleri İçin Söyledi - Son Dakika
Güncel

Ferhat Göçer, Polis Şehit Aileleri İçin Söyledi

Ferhat Göçer, Polis Şehit Aileleri İçin Söyledi

Marmaris İlçesi'nde, 'Emniyet Hizmetlerini Destekleme ve Geliştirme Derneği'nin girişimiyle, şehit polis aileleri yararına düzenlenen gecede Ferhat Göçer sahne aldı.

13.09.2012 12:47  Güncelleme: 13:48

Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde, 'Emniyet Hizmetlerini Destekleme ve Geliştirme Derneği'nin girişimiyle, şehit polis aileleri yararına düzenlenen gecede pop müzik şarkıcısı Ferhat Göçer sahne aldı. Konserle yaklaşık 250 bin lira gelir elde edildi.

Marmaris Belediyesi'ne ait Amfi Tiyatro'da düzenlenen konseri, aralarında, Ankara Emniyet Müdürü olan Muğla Emniyet eski Müdürü Kadir Ay, Siirt Emniyet Müdürü olan Mutlu Ekizoğlu, Ege Bölge Polis Müfettişi Yaşar Turan Çebi, Marmaris Emniyet Müdürü Ertan Sarıkaya, Milas Emniyet Müdürü Selim Budak, Ortaca Emniyet Müdürü Selami Bıçakçı, Köyceğiz Emniyet Müdürü Kemal Keskin, Datça Kaymakamı Hamdi Üncü, Marmaris Kaymakamı Ali Galip Saral, Marmaris Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Demirel ve polis ailelerinin de yer aldığı yaklaşık 6 bin 500 kişi dinledi.

Yaklaşık 4 saat sahnede kalan Ferhat Göçer, hareketli ve hüzünlü şarkılarını zaman zaman dinleyenlerle birlikte seslendirdi. Konserini Gençlik Marşı'yla tamamlayan Göçer'e dinleyenler de eşlik etti.

Ankara Emniyet Müdürü olan Muğla eski Emniyet Müdürü Kadir Ay da Marmarisliler'e veda etti.

Konserden elde edilen yaklaşık 250 bin liranın Marmaris Emniyet Amirliği ve şehit aileleri yararına kullanılacağı belirtildi. - Muğla/ Marmaris

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Ferhat Göçer, Polis Şehit Aileleri İçin Söyledi - Son Dakika


Advertisement