Fettullah Gülen ve Adnan Oktar Yıllar Önce Beraber Konferanslar Vermiş - Son Dakika
Güncel

Fettullah Gülen ve Adnan Oktar Yıllar Önce Beraber Konferanslar Vermiş

Birçok suçtan tutuklanarak cezaevine gönderilen Adnan Oktar'ın yıllar önce Fetullah Gülen'le konferans verdiği ortaya çıktı.

22.07.2018 11:14  Güncelleme: 11:34

Hakkındaki birçok suçtan dolayı gözaltına alındıktan sonra tutuklanan Adnan Oktar, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) lideri terörist Fetullah Gülen'le birlikte 1980 yılında Darwinizm karşıtı sempozyum ve konferanslarda boy gösterdiği ortaya çıktı.

FETULLAH GÜLEN'LE KONFERANSLAR DÜZENLEMİŞ

Polise verdiği ifadede kaçamak cevaplar veren Oktar'ın Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) lideri terörist Fetullah Gülen'le birlikte 1980 yılında Darwinizm karşıtı sempozyum ve konferanslarda boy gösterdiği ortaya çıktı. Fetullah Gülen ve Adnan Oktar'ın verdiği bu konferansları Katolik kilisesinin desteklediği ve Oktar'ın yazdığı Darwinizm karşıtı kitapları Katolik kilisesinin desteğiyle bastığı belirlendi.

Fettullah Gülen ve Adnan Oktar Yıllar Önce Beraber Konferanslar Vermiş

'MEHDİ BENİM, FETULLAH YARDIMCIM'

1986 yılında gözaltına alınmasının ardından mehdi olduğunu iddia ettiği için Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne sevk edilen Adnan Oktar'ı burada ilk muayene eden Psikiyatri Uzmanı Prof. Dr. Sefa Saygılı, Hatta Adnan Oktar kendisinin mehdi, Fetullah Gülen'in de yardımcısı olduğunu söylüyordu. Kendisini mehdi zannedenlerin zayıf noktası fazla özgüven sahibi olmalarıdır. Bu nedenle her türlü rezilliği yapabiliyorlar. Her türlü hataya açıklar, zaten bu yüzden de yakalanıyorlar" demişti. (Yeni Şafak)

Fettullah Gülen ve Adnan Oktar Yıllar Önce Beraber Konferanslar Vermiş

Son Dakika Güncel Fettullah Gülen ve Adnan Oktar Yıllar Önce Beraber Konferanslar Vermiş - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement