Gece Vardiyasından Çıkan İşçi, Kaza Geçirip Öldü - Son Dakika
Güncel

Gece Vardiyasından Çıkan İşçi, Kaza Geçirip Öldü

Gece Vardiyasından Çıkan İşçi, Kaza Geçirip Öldü

Bursa'da, çalıştığı fabrikada gece vardiyasına kalan 30 yaşındaki Serdar Özdemir, sabah eve dönüş yolunda otomobiliyle bariyerlere çarptı.

01.09.2014 12:11  Güncelleme: 16:35

Yorgunluk nedeniyle uyukladığı iddia edilen Özdemir kaza yerinde yaşamını yitirdi. Bursa'da, enjeksiyon üretimi yapan bir fabrikada işçi olarak çalışan Serdar Özdemir, dün gece vardiyaya kaldı. Sabah erken saatte iş çıkışı servisle Göçmen Konutları'na kadar giden Özdemir, daha sonra araçtan inip, park ettiği 16 BLN 75 plakalı otomobiline binerek, Merkez Nilüfer İlçesi'ndeki evine gitmek istedi. Eşi Muzaffer Özdemir'in, 2.5 yaşındaki oğlu Ali için istediği çocuk bezini almak için markete uğrayan Özdemir, bezi aldıktan sonra yoluna devam etti. İş yorgunluğu nedeniyle uyukladığı sanılan Özdemir'in kullandığı otomobil, Bursa- Balıkesir karayolunun Çevreyolu Kavşağı'nda, kontrolden çıkınca bariyerlere girdi. Hurdaya dönen araçta sıkışan Serdar Özdemir, gelen 112 Acil Servis ekibinin kalp masajı yapmasına rağmen yaşama döndürülemedi. Kaza haberini duyan Serdar Özdemir'in yakınları olay yerine gelip gözyaşı döktü.

Kaza ile ilgili soruşturmaya Bursa Cumhuriyet Savcılığı'nca başlandı. Polisler, olay yerinde fren izi olmadığı için sürücünün uyumuş olabileceğini söyledi.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Gece Vardiyasından Çıkan İşçi, Kaza Geçirip Öldü - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement