Güneş Gözlüklerine Bikinili Tanıtım - Son Dakika
Güncel

Güneş Gözlüklerine Bikinili Tanıtım

Güneş Gözlüklerine Bikinili Tanıtım

İzmir'in köklü gözlük firmalarından 'Ferruh Filiz Optik', bir ay önce Alsancak'ta açtığı 'Exclusive' mağazasında bu yazın yeni model güneş gözlüklerini, bikinili mankenlerle tanıttı.

25.04.2015 10:15

İzmir'in köklü gözlük firmalarından 'Ferruh Filiz Optik', bir ay önce Alsancak'ta açtığı 'Exclusive' mağazasında bu yazın yeni model güneş gözlüklerini, bikinili mankenlerle tanıttı.

Manken Ceyda Kırıcı ve Rus model Anastasiya Radchenko, 4 saatte 500'ün üzerinde gözlük modelini tanıttı. Bikinili güzellerin havanın sıcak oluşu nedeniyle kısa bir süre mağaza önünde tanıtım yapması, araç trafiğinin tıkanmasına neden oldu. Tanıtıma bunun üzerine mağaza içinde devam edildi.

Firmanın yönetim kurulu üyeleri Ferruh Filiz ve Melis Filiz Demirtaş, yeni tasarımların bu yaz oldukça popüler olacağını söyledi. Yönetim kurulu üyeleri, Papary, J Plus, Gentle Monster, Edl Ameyewear, Ill-by William, Cutler and Gross, Matsuda, Kyme, Conservatoire, Chanel ve Tory Burch gibi konsept markaların İzmir'deki yetkili bayisi olduklarını, aynı zamanda Linda Farrow, Mykita, Dita, Dita Von Teese, Massada, Prada, Rayban, Super, Thom Browne ve buna benzer dünya markalarını İzmirli müşterileriyle buluşturmaya devam ettiklerini söyledi. - İzmir

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Güneş Gözlüklerine Bikinili Tanıtım - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement