İş makinesi doğal gaz borusunu patlatınca yurt ve civardaki binalar boşaltıldı - Son Dakika
Güncel

İş makinesi doğal gaz borusunu patlatınca yurt ve civardaki binalar boşaltıldı

Tunceli merkez Atatürk Mahallesi'ndeki inşaat alanında iş makinesinin doğal gaz borusunu patlatması sonucunda, çevredeki yurt ve binalar tedbir amacıyla boşaltıldı. Olay yerine 112, itfaiye, polis ve doğalgaz acil servisi ekipleri yönlendirildi. Güvenlik şeridi oluşturulurken, itfaiye ekipleri de muhtemel bir çökme veya yangına karşı hazır bulunduruldu. Doğal gaz acil servisi ekipleri, yurt binası ve çevredeki binalarda ölçümler yapmaktadır ve şu anda girişlere izin verilmemektedir.

31.07.2023 17:01

İş makinesi doğal gaz borusunu patlatınca yurt ve civardaki binalar boşaltıldı

TUNCELİ - Tunceli merkez Atatürk Mahallesi'ndeki inşaat alanında iş makinesinin doğal gaz borusunu patlatması nedeniyle civardaki yurt ve binalar tedbir amacıyla boşaltıldı. Olayın yaşandığı bölgeye 112, itfaiye, polis ve doğalgaz acil servisi yönlendirildi.

Edinilen bilgiye göre Tunceli merkez Atatürk Mahallesi'nde bulunan Tunceli Kız Yurdu C Blok önündeki alanda kazı çalışması yapan iş makinesi doğal gaz borusunu patlattı. Vatandaşların haber vermesi üzerine bölgeye 112, itfaiye, polis ve doğalgaz acil servisi yönlendirildi. Ekipler, vatandaşlara anonslar yaparak yurt binası ile civardaki binaların boşaltılmasını sağladı. Bölgede güvenlik şeridi oluşturulurken muhtemel bir çökme ve yangına karşı da itfaiye ekipleri hazır bulunduruldu. Doğal gaz acil servisi ekiplerinin ölçümler yaptığı yurt binası ile civardaki binalara girişe tedbir amacıyla şu anda izin verilmiyor.

İş makinesi doğal gaz borusunu patlatınca yurt ve civardaki binalar boşaltıldı
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel İş makinesi doğal gaz borusunu patlatınca yurt ve civardaki binalar boşaltıldı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement