Kara Sevda 25. Bölüm Fragmanında Ozan'ın Katil Olduğu İspatlanıyor Mu? - Son Dakika
Güncel

Kara Sevda 25. Bölüm Fragmanında Ozan'ın Katil Olduğu İspatlanıyor Mu?

Kara Sevda 25. Bölüm Fragmanında Ozan\'ın Katil Olduğu İspatlanıyor Mu?

Kara Sevda 25. bölüm fragmanı izleyicisini heyecanlandıracak detaylarla yeni bölümden özet geçti.

06.04.2016 11:26

Kara Sevda 25. bölüm fragmanı izleyicisini heyecanlandıracak detaylarla yeni bölümden özet geçti. Her bölüm seyirciyi alt üst eden Kara Sevda'nın 25. bölüm fragmanı yayınlandı. Kara Sevda yeni bölümde her şeyin düzeleceğini ve Kemal'e kavuşacağını düşünen Nihan yine hüsran yaşıyor. Emir'in kardeşi Asu'dan gelen mektup Kemal'in üstünde beklenen etkiyi yaratır ve Kemal başlattığı arayışı noktalar. Emir ise annesinin yanına bırakılan notla kardeşiyle şantajcısının aynı kişi olduğunu anlar ve düşmanlığı katlanır. Öte yandan Asu'nun geçmişine dair soru işaretleri yanıtlandıkça bu intikam serüvenin arkasındaki gizli isim gün yüzüne çıkar.

Nihan'la Kemal kavuşacakları gün için şafak sayarken, Emir'in "o gece"ye dair kaydın tamamını ele geçirmesi bütün dengeleri altüst edecektir. Emir, Ozan'ın gerçekten katil olduğunu büyük bir şovla ispatlayacaktır. Ozan'ın katil olduğunun anlaşılmasıyla Kemal ve Nihan ayrı ayrı büyük bir şok ve hüzün yaşar. Emir'in hesap edemediği tek şeyse, "o gece"ye dair gerçek ne olursa olsun, aslolan Nihan'la Kemal'in aşkının büyüklüğüdür. Aşkta vazgeçmek yoktur. Kemal nefes aldığı sürece Nihan'ın bir kurtuluş umudu hep olacaktır.

Nihan, Emir'in yanına döndüğünde artık kendisini daha zor ve katı kuralların olduğu bir hayat bekliyordur. Bütün yasaklara rağmen Nihan'ın kalbi bir tek Kemal'in yanında atar. İlk fırsatta ona koşar. Nihan'ın emrivakisine Kemal de karşı koyamaz. Yan yana geçirecekleri saatlerde en büyük savaşı tutkularına karşı verirler. Nihan'la Kemal engel tanımayan aşklarına şahit olmak Emir'i delirtir. Öfkesinin esiri olur ve tek taraflı bir karar alır. Nihan'la kağıt üstündeki zoraki evliliğini sona erdirip, gerçek bir çift olacaklardır. Kemal, Emir'in Nihan'a zarar vermesini engellemek için karşısına çıktığında, Nihan içine düştüğü çıkmazdan kurtulmanın tehlikeli bir yolunu bulur.

Yayın Günü: 6 Nisan Çarşamba

Yayın Saati: 20.00

Nihan ayrılık çanlarının çalmaya başladığını söylerken, Kemal ise "Şafak sayıyoruz artık" sözleri ile karşılık veriyor. ardından Nihan'ın "Şafak kaç devrem?" sorusuna Kemal "Şafak sen!" diyerek duygusal bir cevap veriyor. İki aşık arasında bu gelişmeler yaşanırken Emir, yine pislik çıkartarak Nihan'ı baskı altına alıyor ve tehdit ediyor. Bu olaylara ve Emir'e daha fazla dayanamayan Nihan hayatına son vermeye kara veriyor ve korkuluklara tutunarak intihar edeceğini belirtiyor. Kemal ise onu vazgeçirmenin uğraşına girişiyor. Bakalım yeni bölümde ne gibi sürprizler bizleri bekliyor?

Kara Sevda yine çok konuşulacak bir bölüm ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Nihan ve Kemal'in arasındaki büyük aşkı gururuna yediremeyen Emir, Nihan'ı tehdit ediyor. Fakat Nihan bu sefer Kemal'e gitmeye kararlıdır. Zor bir durumda kalan Nihan, ölümü göze alacak mı?

KARA SEVDA 24. BÖLÜM ÖZETİ

Geçtiğimiz hafta trajik gemişiyle yüzleşen Emir, Kara Sevda son bölümünde savaşın dozajını arttırdı. Karen ile Emir'in işbirliğinin videosunu ulaşan Kemal ve Nihan, Ozan'ın suçsuz olduğunu anladı. Özgürlüğüne bir adım daha yaklaşan Nihan, bu olayın açığa çıkmasının ardından Emir'i terk etti. Arda arda ağır darbeler alan Emir, çılgına dönse de asla vazgeçmeye niyetli değildi. Kemal'i yine can evinden vurdu ve Tarık'a verdiği talimatla iki kardeşi yeniden karşı karşıya getirdi. Tarık'a hizmet ederek kendisini kanıtlamaya çalışan Tarık, Kemal'e olan kızgınlığını bu kez çok ağır bir şekilde gösterdi. Yumruk yumruğa kavgaya tutuşan iki kardeş, arasında yaşananlar o sırada yanlarında Nihan'ı da şok etti. Tarık, Kemal'in yumruk darbesine silah doğrultarak cevap verdi.

Önüne konan görüntülerden sonra Emir, Nihan'ın gitmesine engel olmak ister ama Nihan Emir'i terk etmekte kararlıdır. Kemal'le birlikte bu oyunu bitirmeye giden süreçte ilk adımı atarlar ama Emir küçük bir oyunla Nihan'a mecburiyetlerini hatırlatır. Nihan sarsılsa da, bu sefer ailesine rağmen yolundan dönmez. Ozan'ın masumiyetini herkese ispatlamayı aklına koymuştur. Emir, Nihan'ı kesin olarak durdurmanın bir yolunu ararken, Kemal'le arasındaki ipler de iyice gerilir.

Nihan ve Kemal birlikte olacakları günün umuduyla yeniden doğmuş gibidir. En büyük destekçileri yine Leyla'dır ama o da Emir'in yapabileceklerinden tedirgindir. Kemal bir yandan hala şantajcının kim olduğunu ararken, Emir de kardeşi olmasıyla ilgili Tufan'ı sıkıştırır. Emir, gerçeklerden emin olana kadar Tufan'ı zor zamanlar beklemektedir. Galip ise aile sırlarını ortaya döktüğü için Kemal'e hala öfkelidir. O öfkeyle eli Kemal'in ailesine uzanacaktır.

Nihan'ın Emir'den boşanmak istemesi evde büyük olay yaratır. Ozan, Nihan'a kati bir şekilde sırt çevirirken, Zeynep, evdeki büyük sırla ilgili daha da meraklanır. Emir'e yaklaşmak istediğinde Emir, bu sefer Zeynep'i görecek halde değildir. Zeynep, Nihan giderse Emir'i kaybedeceğini bir kez daha anlar. Nihan gibi Kemal de birlikte olacakları günün hazırlığı içindedir. Bunu fark eden Asu panikler ve soluğu Fehime'nin yanında alır. İkisine engel olmak için her şeyi yapmaya hazırdır

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Güncel Kara Sevda 25. Bölüm Fragmanında Ozan'ın Katil Olduğu İspatlanıyor Mu? - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement