Kayıp Çocuklardan Hala Haber Yok - Son Dakika
Güncel

Kayıp Çocuklardan Hala Haber Yok

Kayıp Çocuklardan Hala Haber Yok

Ağrı'nın Eleşkirt İlçesi'ne bağlı Alagün Köyü'nde dört gün önce kaybolan iki erkek çocuktan arama çalışmalarına rağmen hala bir haber yok.

12.10.2012 16:03

Ağrı'nın Eleşkirt İlçesi'ne bağlı Alagün Köyü'nde dört gün önce kaybolan iki erkek çocuktan arama çalışmalarına rağmen hala bir haber yok. Dağa erik toplamaya giden ve kaybolan 7 yaşındaki Azat Bayram ile akrabası 9 yaşındaki Gökhan Bayram için umutlar giderek tükeniyor.

İlçeye 8 kilometre uzaklıktaki 25 haneli 180 nüfuslu Alagün Köyü'nde 8 Ekim sabahı meydana gelen olayda, Azat ve Gökhan Bayram köydeki okula gidip çantalarını bıraktı. Azat ve Gökhan, yolda kendilerini gören arkadaşlarına, "Bugün okula gelmeyeceğiz. Dağa erik toplamaya gidiyoruz" dedi. Öğretmenleri, 2 çocuğun çantalarının sırada olduğunu, ancak kendilerinin gelmediğini görünce ailelerine durumu bildirdi. Önce köy halkı arama yaptı ancak bir sonuç alamayınca durumu jandarmaya bildirdi. Alagün Köyü'ne giden jandarma, Sivil Savunma ve Arama Kurtarma Birliği ekipleri ile köylüler dağ tepe demeden arama çalışmalarını sürdürdü.

Nurcan- Selahattin Bayram çiftinin çocukları Azat ile Hazal- Hasan Bayram çiftinin çocukları Gökhan'ın tüm aramalara rağman bulunmaması yakınları üzdü. Azat'ın babası Hasan Bayram, "Çocuklarımızın kaçırıldığını tahmin ediyoruz. Çünkü 4 günden beri aramadığımız bakmadığımız yer kalmadı. Geceleri gözümüze uyku girmiyor. Çocuklarımızın yerini bilen ya da onları görenler lütfen en yakın karakola bilgi versin" dedi. - Ağrı/ Eleşkirt

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Kayıp Çocuklardan Hala Haber Yok - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement