Kayseri Yüksek Öğrenim ve Yardım Vakfı Yönetim Kurulu Güven Tazeledi - Son Dakika
Güncel

Kayseri Yüksek Öğrenim ve Yardım Vakfı Yönetim Kurulu Güven Tazeledi

Kayseri Yüksek Öğrenim ve Yardım Vakfı Yönetim Kurulu Güven Tazeledi

Kayseri Yüksek Öğrenim ve Yardım Vakfı 2014 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı.

31.03.2015 09:08  Güncelleme: 09:12

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Konferans Salonu'nda yapılan Olağan Genel Kurul Toplantısı Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Vakıf üyelerinin ortak teklifiyle Yalçın Besceli Başkan, Katip Üyeler Mustafa Kükürtçüoğlu ve Mete Eralemdar'dan oluşan Divan Heyeti'nin seçilmesiyle gündem maddelerine geçildi.

Kayseri Yüksek Öğrenim ve Yardım Vakfı Yönetim Kurulu ve Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Mustafa Nevzat Özhamurkar Genel Kurul'da yaptığı konuşmada Vakfın faaliyet raporu hakkında bilgiler verdi. Bu yılki faaliyetlerin büyük bir kısmının üniversite kampüs alanı içerisindeki çalışmaların oluşturduğunu belirten Mustafa Nevzat Özhamurkar, "Kampüs alanının alt yapı çalışmalarının tamamı bitmiştir. Yeni hayırseverlerin yapmakta olduğu binaların temeli atılıp kaba inşaatları çıkmış olup bir bölümünün inşaatı hızla devam etmektedir" dedi.

Üniversiteye katkıda bulunanlara ve her türlü desteği veren idari ve mülki amirlere teşekkür eden Mustafa Nevzat Özhamurkar, "Bu memlekete vatan ve millet aşkıyla dolu, Cumhuriyet ilkelerine bağlı nesiller yetiştirecek olan Üniversitemizin daha iyi şartlara sahip olması için elimizden gelen gayretleri göstereceğiz. Daha çok işimiz var, henüz bitmedi ve bitmeyecek de "diye konuştu.

NNYÜ Rektörü Prof. Dr. Kerim Güney ise Genel Kurulda yaptığı konuşmada Vakıf üyelerine üniversite hakkında bilgiler verdi.

Genel Kurul sonunda Kayseri Yüksek Öğrenim ve Yardım Vakfı Yönetim Kurulu üyeliklerine Mustafa Nevzat Özhamurkar, Nurettin Özgen, Mustafa Çokrıkçıoğlu, Suat Altmışyedioğlu, Rahmi İncetan, Gönen Gürler, Hüseyin Mercan, Mahmut Özbıyık ve Ertuğrul Büyüknalbant oy birliği ile yeniden seçildi.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Kayseri Yüksek Öğrenim ve Yardım Vakfı Yönetim Kurulu Güven Tazeledi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement