Konya Gazeteciler Cemiyetinde Başkan Özdemir Güven Tazeledi - Son Dakika
Güncel

Konya Gazeteciler Cemiyetinde Başkan Özdemir Güven Tazeledi

Konya Gazeteciler Cemiyetinde Başkan Özdemir Güven Tazeledi

Konya Gazeteciler Cemiyeti olağan genel kurulu gerçekleştirildi.

03.03.2018 14:02

Konya Gazeteciler Cemiyeti olağan genel kurulu gerçekleştirildi. Tek listeyle gidilen genel kurulda Başkan Sefa Özdemir güven tazeledi.

Konya Gazeteciler Cemiyeti olağan genel kurulu Konya SMMMO konferans salonunda gerçekleştirildi. Genel kurulda konuşan Konya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sefa Özdemir, Anadolu Selçuklu Devleti'nin payitahtı olan Konya'nın, tarihin derinliklerinden bugüne gelen süreçte siyasi, sosyolojik, ekonomik ve kültürel anlamda hep önde giden bir şehir olduğunu ifade ederek, "Yakın tarihimize baktığımız zaman da tüm siyasi, sosyal ve kültürel etkenlerin merkeze en yakın noktasında Anadolu'nun bağrında bulunan şehri Konya yer almıştır. Böylesi önemli bir şehirden söz ederken, bu müstesna şehrin gören gözü, işiten kulağı, konuşan dili olan Konya basınını da ayrıca değerlendirmek ve Konya'da gazetecilik mesleğini icra eden siz meslektaşlarımıza üstlenilen sorumluluğun zorluğunu da göz önünde bulundurarak haklarını teslim etmek gerekir.

Konya'yı Konya yapan en önemli değerlerden ve paydaşlardan biri de hiç şüphesiz ki fikir üreten, sorumluluk üstlenen, yapıcı eleştirileri ile idarecileri yönlendiren, tüm zorluklarına rağmen mesleğini büyük bir aşkla icra etmeye çalışan meslektaşlarımızdır, gazetecilerdir Nasıl ki gazetecilerin yaşadıkları şehre karşı sorumlulukları varsa; Konya Gazeteciler Cemiyetinin de üyesi bulunan meslektaşlarına karşı görev ve sorumlulukları vardır. Bu sorumluluğu ise, sizlerin destekleriyle göreve gelen yönetim üstlenir. Bugüne kadar Konya Gazeteciler Cemiyetinde görev yaparak meslektaşlarımıza hizmet etmeyi kendine şiar edinmiş olan yöneticilerimiz sayesinde cemiyetimiz itibarlı, sözü dinlenen, etki ve hakimiyet alanı olan ve alanında alternatifsiz güçlü bir cemiyet haline gelmiştir. Konya Gazeteciler Cemiyeti, bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da Konya'da bu mesleği hakkı ile icra eden tüm basın çalışanlarının haklarını ve menfaatlerini koruyup gözetmek için var gücüyle çalışmaya devam edecektir. Cemiyetimizin 2015 yılı Mart ayında yapılan genel kurulu ile şahsım ve yönetimim sizlere hizmet etmek üzere vazifelendirilmiş ve 3 yıl boyunca sizler için Konya Gazeteciler Cemiyeti çatısı altında hizmet etmiştir. Allah nasip ederse önümüzdeki süreçte de bu hizmet kervanını yürütmek üzere göreve talibiz. Genel kurulumuzun meslektaşlarımız için hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi.

Tek listeyle gidilen olağan genel kurulda Sefa Özdemir başkanlığındaki yönetim oybirliği ile güven tazeledi. - KONYA

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Konya Gazeteciler Cemiyetinde Başkan Özdemir Güven Tazeledi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement