Örümcek-Adam: Eve Dönüş - Son Dakika
Güncel

Örümcek-Adam: Eve Dönüş

Örümcek-Adam: Eve Dönüş

7 Temmuz'da 3D, IMAX 3D ve Türkçe Dublaj Seçenekleriyle Sinemalarda!..

04.07.2017 17:50

İlk olarak Captain America: Civil War'da hayranlarının karşısına sansasyonel bir şekilde çıkan genç Peter Parker/Örümcek-Adam (Tom Holland) Marvel Sinema Evreni'ne Örümcek-Adam: Eve Dönüş'le giriş yapıyor. Tüm dünyanın kucak açtığı Örümcek-Adam tarihteki en popüler çizgi roman kahramanı ve Marvel çizgi romanlarının baş tacı. Şimdi, taze soluklu, eğlenceli ve yenilikçi bir filmle eve dönüyor. Marvel Stüdyoları'nın yapımını gerçekleştirdiği filmde, çizgi romanların Peter Parker'ını ilk kez diğer MSE kahramanlarıyla birlikte görüyoruz.

Yenilmezler'le yaşadığı maceradan mutluluk duyan Peter, halası May'le (Marisa Tomei) birlikte, yeni akıl hocası Tony Stark'ın (Robert Downey Jr.) yakın denetimi altında yaşadığı evine geri döner. Peter günlük hayatına –dostane bir Örümcek-Adam'dan fazlası olduğunu kanıtlaması gerektiği düşünceleriyle dikkati dağılsa da– geri dönmeye çalışır fakat Vulture (Michael Keaton) yeni bir kötü adam olarak ortaya çıktığında, Peter'ın hayatında en önemli gördüğü her şey tehlike altına girecektir. Kendisine meydan okunan Peter'ın olması gereken kahramana dönüşmesinin zamanı gelmiştir.

Columbia Pictures bir Marvel Stüdyoları ve Pascal Pictures yapımı olan Örümcek-Adam™: Eve Dönüş'ü sunar. Başrollerini Tom Holland, Michael Keaton, Jon Favreau, Zendaya, Donald Glover, Tyne Daly ile Marisa Tomei ve Robert Downey Jr.'ın paylaştığı filmi Jon Watts yönetti. Filmin senaryosunu Jonathan Goldstein, John Francis Daley, Jon Watts, Christopher Ford, Chris McKenna ve Erik Sommers, hikayesini ise Jonathan Goldstein ve John Francis Daley kaleme aldı. Marvel Çizgi Romanı'na ve Stan Lee ile Steve Ditko'nun yarattığı karaktere dayanan filmin yapımcılığını Kevin Feige ve Amy Pascal, yönetici yapımcılığını Louis D'Esposito, Victoria Alonso, Patricia Whitcher, Jeremy Latcham, Stan Lee, Avi Arad ve Matt Tolmach, ortak yapımcılığını ise Mitch Bell, Eric Hauserman Carroll ve Rachel O'Connor gerçekleştirdi.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Örümcek-Adam: Eve Dönüş - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement