Osmancık'tan Müsteşar Akça'ya Teşekkür Ziyareti - Son Dakika
Güncel

Osmancık'tan Müsteşar Akça'ya Teşekkür Ziyareti

Osmancık\'tan Müsteşar Akça\'ya Teşekkür Ziyareti

AK Parti ilçe yönetimi ve Muhtar, Müsteşar Lütfü Akça'yı makamında ziyaret ederek yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

01.02.2015 20:53  Güncelleme: 20:56

AK Parti Osmancık Yönetim Kurulu Üyesi Başkan Yardımcısı Ercan Arslan ile Ağızsuyu Köyü Muhtarı Sebahattin Karaçay, Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Lütfi Akça'yı makamında ziyaret ederek yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Lütfi Akça'yı bakanlıktaki makamında ziyaret eden AK Parti Osmancık Yönetim Kurulu Üyesi, ilçe Başkan Yardımcısı Ercan Arslan ve Ağızsuyu Köyü Muhtarı Sebahattin Karaçay, Osmancık ilçesi ve köylerine yapılan yatırımlardan dolayı ilçe halkı adına teşekkür etti.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı'nın Osmancık'a yapılan yatırımlarının ilçe tarihinde rekor seviyeye ulaştığını belirten başkan yardımcısı Ercan Arslan: Başta sulama amaçlı yapılan göletler olmak üzere ilçemize birçok yatırım yapıldığının altını çizerek, birçok köyümüzün dereleri hızla ıslah edildiğini kaydetti. Arazilerin ve yerleşim alanlarının selden zarar görmemesi için taşkın koruma projeleri bir bir hayata geçiridiğine dikkat çekti.

Yapılan bu yatırımların yapılmasında Müsteşarımız Sayın Prof. Dr. Lütfi Akça'nın büyük emeği olduğuna değinen Arslan, İlçemize yapılan yatırımlardan dolayı kendisine ilçe halkımız adına teşekkür ediyorum"şeklinde konuştu.

Ağızsuyu Köyü Muhtarı Sebahattin Karaçay ise DSİ tarafından köyü ve çevresinde yürütülen ıslah çalışmalarının son durumu hakkında Müsteşar Prof. Dr. Lütfi Akça'ya bilgi vererek katkılarından dolayı teşekkür etti.

Müsteşar Prof. Dr. Lütfi Akça ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

HABER:Mustafa ULUSOY

Kaynak: Temsilci

Son Dakika Güncel Osmancık'tan Müsteşar Akça'ya Teşekkür Ziyareti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement