Oyuncu Murat Kılıç'tan üşüyen seyirciye hırka - Son Dakika
Güncel

Oyuncu Murat Kılıç'tan üşüyen seyirciye hırka

Oyuncu Murat Kılıç\'tan üşüyen seyirciye hırka

BU yıl 57'ncisi düzenlenen Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde Ulusal kategoride yarışan 'Kumbara' filmi oyuncusu Murat Kılıç, dün gece 'Ölü Ekmeği' filminin gösterimi öncesinde arkasında oturan kadın seyircinin üşüdüğünü fark edince ekipten hırka istedi.

05.10.2020 13:17  Güncelleme: 13:31
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

BU yıl 57'ncisi düzenlenen Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde Ulusal kategoride yarışan 'Kumbara' filmi oyuncusu Murat Kılıç, dün gece 'Ölü Ekmeği' filminin gösterimi öncesinde arkasında oturan kadın seyircinin üşüdüğünü fark edince ekipten hırka istedi. Kılıç, getirilen hırkayı izleyicinin sırtına örttü.

Türkiye'nin en uzun soluklu film festivali olan ve bu yıl 57'ncisi düzenlenen Antalya Altın Portakal Film Festivali, Antalya Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın katkılarıyla gerçekleşiyor. Koronavirüs salgını nedeniyle Cam Piramit Yanı'nda kurulan Yıldızların Altında 1 Açıkhava Sineması'nda gerçekleşen festivalin ilk ulusal kategorideki gösterimi 'Kar Kırmızı' filmi oldu. İlk filmin ardından açıkhava sineması dezenfekte edilerek, 'Ölü Ekmeği' filmi için sinemaseverler içeriye alındı. Gösterimler öncesinde film ekipleri kendilerini seyirciye tanıttı.

OYUNCUYLA SEYİRCİ ARASINDAKİ GÜZEL DİYALOG

Seyirciler arasında film izlemeye gelen diğer oyuncular da yer alarak gösterimdeki iki filmi izledi. Ulusal Yarışma kategorisinde yarışan 'Kumbara' filminin başrol oyuncusu Murat Kılıç da filmleri izleyenlerden biriydi. 'Ölü Ekmeği' filmi gösterimi öncesi arkasında oturan kadın izleyicinin üşümesi üzerine Murat Kılıç, ekipten bir hırka rica etti. Gelen hırkayı üşüyen kadının sırtına örten Murat Kılıç, seyirciyi 'Kumbara' filminin salı günü saat 19.20'deki gösterimine davet etti. Güzel diyaloğun ardından Murat Kılıç, diğer oyuncu arkadaşlarıyla birlikte 'Ölü Ekmeği' filmini izledi.


Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Oyuncu Murat Kılıç'tan üşüyen seyirciye hırka - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Koçarlı İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Çiftçileri Traktör Kazaları Konusunda Uyardı
  09:30 Koçarlı İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Çiftçileri Traktör Kazaları Konusunda Uyardı

  Koçarlı İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü, toprak işleme mevsiminin başlamasıyla birlikte çiftçileri traktör kazaları konusunda uyardı. Yapılan açıklamada, traktör kazalarında ve can kaybı haberlerinde artış yaşandığına dikkat çekildi. Çiftçilere koruma çerçevesi adı ile bilinen rops demiri kullanmaları ve traktörlerini düzenli olarak kontrol etmeleri tavsiye edildi.

 • Osmaniye'de Kadın Girişimcilerin Rendeyle Başlayan Hikayesi
  09:29 Osmaniye'de Kadın Girişimcilerin Rendeyle Başlayan Hikayesi

  Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde kooperatif aracılığıyla bir araya gelen kadın girişimciler, 25 liraya aldıkları rendeyle başladıkları işlerini 1 buçuk milyonluk sermayeye dönüştürdüler. Kooperatif çatısı altında ürettikleri Osmaniye yer fıstığı helvası ve yöresel ürünlerini yurt içi ve yurt dışında satan kadınlar, aile ekonomisine katkı sağlıyorlar. Devletin destekleriyle büyüyen kooperatif, Osmaniye'nin güçlü kadınlarını temsil ediyor.

 • Didim'de vatandaşlara KADES hakkında bilgilendirme yapıldı
  09:28 Didim'de vatandaşlara KADES hakkında bilgilendirme yapıldı

  Didim İlçe Jandarma Komutanlığı personeli, Aydın'ın Didim ilçesine bağlı Akbük Mahallesi'nde kurulan semt pazarında alışverişe gelen vatandaşlara KADES ve Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun hakkında bilgilendirme yaptı. Vatandaşlar jandarma personellerine teşekkür etti.

 • Uyuşturucu Satıcılarının Ev ve İş Yerleri Didik Didik Arandı
  09:26 Uyuşturucu Satıcılarının Ev ve İş Yerleri Didik Didik Arandı

  Hatay'ın İskenderun ilçesinde uyuşturucu imal ve ticareti suçunu işlediği tespit edilen 6 şüpheli eş zamanlı düzenlenen operasyonla gözaltına alındı. Operasyonda 10 kilo 764 gram esrar, 39 gram sentetik uyuşturucu, 2 bin 870 uyuşturucu hap, 100 fişek, bir tüfek ve uyuşturucudan elde edildiği değerlendirilen 250 bin lira ele geçirildi. Gözaltına alınan şüphelilerin emniyetteki işlemleri devam ediyor.

 • Artvin'de çöp sahasında yangın
  09:26 Artvin'de çöp sahasında yangın

  Artvin'de çöp döküm ve depolama sahasında gece yangın çıktı. Yangının metan gazı patlaması sonucu meydana geldiği ifade edildi.

 • İskenderun'da Uyuşturucu Operasyonu: 6 Şüpheli Gözaltına Alındı
  09:21 İskenderun'da Uyuşturucu Operasyonu: 6 Şüpheli Gözaltına Alındı

  Hatay'ın İskenderun ilçesinde uyuşturucu imal ve ticareti suçunu işlediği tespit edilen 6 şüpheli, eş zamanlı düzenlenen operasyonla gözaltına alındı. Operasyonda 10 kilo 764 gram esrar, 39 gram sentetik uyuşturucu, 2 bin 870 uyuşturucu hap, 100 fişek, bir tüfek ve 250 bin lira ele geçirildi.

 • Trafikte gören 'robot' sanıyor
  09:21 Trafikte gören 'robot' sanıyor

  Fekeli maden işçisi Harun Karaca, İstanbul'da engelli bir arkadaşından ilham alarak öğrendiği elektrikli tek teker ulaşım aracı ile Adana ve çevresini geziyor. Karaca, trafikte kendisini robot zanneden insanların dikkatini çekiyor. Aracın 150 kilometre menzili ve 80 kilometre hızı olduğunu belirten Karaca, ehliyet gerektirmeyen ve amortisör sistemi bulunan aracın kullanımının kolay olduğunu söyledi. Karaca, aracın rahatlıkla her yere ulaşım sağladığını ve görenleri şaşırttığını ifade etti.

 • Ortaklar Yörük Efeler Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Esma Doğan, Germencik Belediye Başkanı Burak Zencirci'yi Ziyaret Etti
  09:19 Ortaklar Yörük Efeler Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Esma Doğan, Germencik Belediye Başkanı Burak Zencirci'yi Ziyaret Etti

  Ortaklar Yörük Efeler Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Esma Doğan, yeni göreve başlayan Germencik Belediye Başkanı Burak Zencirci'yi ziyaret ederek tebrik etti ve başarılar diledi.


Advertisement