Patlamada Ölen Çaycı Eyüp Ensar Ulaş Gölbaşı'nda Toprağa Verildi - Son Dakika
Güncel

Patlamada Ölen Çaycı Eyüp Ensar Ulaş Gölbaşı'nda Toprağa Verildi

Patlamada Ölen Çaycı Eyüp Ensar Ulaş Gölbaşı\'nda Toprağa Verildi

Ankara'nın Sihhiye semtinde çalıştığı bir çay ocağını kapatıp, Balgat'taki evine gitmek için Güvenpark önünde bindiği otobüste bombalı terör saldırısı sonucu yaşamını yitirenler arasında bulunan evli ve 2 kız çocuğu babası 50 yaşındaki Eyüp Ensar Ulaş, Gölbaşı'nda gözyaşlarıyla son yolculuğuna uğurlandı.

15.03.2016 15:41

Ankara'nın Sihhiye semtinde çalıştığı bir çay ocağını kapatıp, Balgat'taki evine gitmek için Güvenpark önünde bindiği otobüste bombalı terör saldırısı sonucu yaşamını yitirenler arasında bulunan evli ve 2 kız çocuğu babası 50 yaşındaki Eyüp Ensar Ulaş, Gölbaşı'nda gözyaşlarıyla son yolculuğuna uğurlandı.

Eyüp Ensar Ulaş için Ankara'nın Gölbaşı ilçesine bağlı Bezirhane Mahallesi'nde cenaze töreni düzenlendi. Bezirhane Mahallesi'nde öğleleyin kılınan cenaze namazı ardından Bezirhane Mezarlığı'na defnedilen Ulaş'ı son yolculuğuna yüzlerce kişi uğurladı. Gölbaşı Kaymakamı Şahin Aslan, Belediye Başkanı Fatih Duruay, Gölbaşı Jandarma Komutanu Yüzbaşı Uğur Avcı, CHP Ankara Milleltvekili Necati Yılmaz, MHP Adana Milletvekili Mevlüt Karakaya, siyasi partilerle STK temsilcileri, yakınları, dostları ve çok sayıda vatandaşın katıldığı cenaze namazının ardından Eyüp Ensar Ulaş dualar eşliğinde ebediyete uğurlandı. Cenaze töreni boyunca Ulaş'ın yakınları gözyaşlarını tutmadı.

Gölbaşı Bezirhane nufusuna kayıtlı Eyüp Ensar Ulaş Sıhhıyede çalıştığı çay ocağından Balgattaki evine gitmek için bindiği otobüste hain saldırı sonucu yaşamını yitirmişti.

- Gölbaşıankara

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Patlamada Ölen Çaycı Eyüp Ensar Ulaş Gölbaşı'nda Toprağa Verildi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement