3. Charles'ın kız kardeşi Prenses Anne, hastaneye kaldırıldı - Son Dakika
Güncel

3. Charles'ın kız kardeşi Prenses Anne, hastaneye kaldırıldı

3. Charles\'ın kız kardeşi Prenses Anne, hastaneye kaldırıldı

İngiltere Kralı 3. Charles'ın kız kardeşi Prenses Anne, evinde geçirdiği kazanın ardından beyin sarsıntısı ve ufak yaralar nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Durumu iyi olan Prenses Anne, gözlem amaçlı olarak hastanede tutulacak.

24.06.2024 15:51

Buckingham Sarayı'ndan yapılan açıklamaya göre, İngiltere Kralı 3. Charles'in 73 yaşındaki kız kardeşi Prenses Anne dün akşam Gloucestershire kırsalındaki Gatcombe Park malikanesinde kaza geçirdi. Prenses Anne, kazanın ardından beyin sarsıntısı ve ufak yaralanmalar nedeniyle Bristol kentindeki Southmead Hastanesine kaldırıldı.

PROGRAMLARINA ARA VERECEK

Sarayın sözcülüğünden yapılan açıklamada, Prenses Anne'in durumunun iyi olduğu, gözlem amaçlı hastanede tutulduğu ifade edildi. Doktorlar aksi görüş bildirmedikçe tedavinin Southmead Hastanesinde devam edeceğini belirten Buckingham Sarayı'nın sözcüsü, doktorların raporu doğrultusunda Prenses'in resmi programlarının ertelendiğini, Japon İmparatoru onuruna verilecek akşam yemeğine katılmayacağını bildirdi. Kral Charles'a kardeşinin durumu hakkında sık sık bilgi verildiği kaydedildi.

3. Charles'ın kız kardeşi Prenses Anne, hastaneye kaldırıldı
3. Charles'ın kız kardeşi Prenses Anne, hastaneye kaldırıldı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 3. Charles'ın kız kardeşi Prenses Anne, hastaneye kaldırıldı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (2)

  • Sahin Erdoğan: ingilizler soylarina cok saygi duyuyolar bizim osmanli ailesini yok ettiler ve düşman ettiler 25 7 Yanıtla
  • Kasım Ömeroğlu: bütün Avrupa'da hanedanlık var ve onlara büyük bir saygınlık var.. keşke bizde de olsaydı çoğu handan sürgün edildi devlet bu konuda bir düzenleme yapması gerektiğini düşünüyorum çünkü bu bir güç göstergesidir 14 1 Yanıtla

Advertisement