'Raydan Çıkanlara' 13'er Yıl Hapis - Son Dakika
Güncel

'Raydan Çıkanlara' 13'er Yıl Hapis

\'Raydan Çıkanlara\' 13\'er Yıl Hapis

Gaziantep'te Gayrimenkul Sahiplerine 'Raydan Çıkanlar' Filmindeki Gibi Kadın Kullanarak Şantaj Yapan ve Tehditle Senet İmzalatıp Arazilerine El Koyan Dört Sanığa 13'er Yıl Hapis Cezası Verildi.

06.07.2009 02:21

Gaziantep’te gayrimenkul sahibi oldukları belirlenen kişilere ’Raydan Çıkanlar’ filmindeki gibi kadın kullanarak şantaj yapan ve tehditle senet imzalatıp arazilerine el koyan biri kadın dört sanığa 13’er yıl hapis cezası verildi.

İddiaya göre, eşinden boşanan 51 yaşındaki Hattuç Şeytan adlı kadın, 54 yaşındaki C.G.’yi evlenme vaadiyle kandırarak evine çağırdı. Şeytan, C.A.’yı sevişme bahanesiyle çırılçıplak soyarak evde gizlenen arkadaşlarına fotoğraflarını çektirdi. Hattuç Şeytan, daha sonra bu fotoğraflarla C.A.’yı tehdit edip, ona ait 3 bin 700 metkerakelik fıstık bahçesinin tapusunu aldı ve beş boş senet imzalattı. Şantaj çetesinin bankadaki 4 bin TL’sini almak istediği C.G.’nin şikáyeti üzerine Hattuç Şeytan ile birlikte 26 yaşındaki Enver Kamil Yanıç, 23 yaşındaki Coşkun Keskin ve çetenin elebaşısı konumundaki 38 yaşındaki İsmet Aslan, 30 Ocak 2009’da yakalandı. Tutuklu yargılanan dört sanığa, ’Hürriyeti tahdit’ suçundan üçer, ’Nitelikli yağmacılık’ suçundan da 10’ar yıl hapis cezası verildi.

Raydan Çıkanlar filmindeki gibi

Jennifer Aniston ve Clive Owen’ın başrolünde oynadığı ’Raydan Çıkanlar’ filminde de benzer bir olay vardı. Filmde, reklamcı (Clive Owen), bindiği trende karşılaştığı bir kadın (Jennifer Aniston) tarafından baştan çıkarılıyor. Bir otel odasında yatacakları sırada odaya silahlı bir saldırgan giriyor ve şantaj da böylece başlıyor...

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel 'Raydan Çıkanlara' 13'er Yıl Hapis - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement