Saffet Sancaklı, Kocaelispor'un Efsane Kadrosunu Biraraya Getirdi - Son Dakika
Güncel

Saffet Sancaklı, Kocaelispor'un Efsane Kadrosunu Biraraya Getirdi

Saffet Sancaklı, Kocaelispor\'un Efsane Kadrosunu Biraraya Getirdi

Kocaelispor'un Süper Lig'de fırtına gibi estiği 1990'lı yıllardaki kadrosunda yer alan futbolcular, takımın o dönemki kaptanı Saffet Sancıklı'nın organizasyonuyla İzmit'te biraraya geldi.

28.05.2015 15:10

Kocaeli spor'un Süper Lig'de fırtına gibi estiği 1990'lı yıllardaki kadrosunda yer alan futbolcular, takımın o dönemki kaptanı Saffet Sancıklı'nın organizasyonuyla İzmit'te biraraya geldi. Sancaklı'nın davetine teknik direktör Güvenç Kurtar da katıldı. Şu anda Bölgesel Amatör Lig'de olan yeşil Siyahlı kulübün eski futbolcuları, Kocaelispor'u eski parlak dönemlerine döndürmek için elbirliği ile çaba harcayacaklarını söyledi.

İzmit'te Teona Otel'de düzenlenen yemekte biraraya gelen eski futbolcular, birbirlerini uzun bir aradan sonra görmenin mutluluğunu yaşadı. Bu buluşmaya, eski başkan Muammer Çelik, Kocaelispor Kulübü Başkanı Bahri Yavuz, teknik direktör Güvenç Kurtar ile eski futbolcular Mahir Danabay, Soner Alp, Barbaros Kırdar, Yalçın Kıldıran, Bülent Baturman, Levent Kılıçarslan, Mahmut Aydın, Ali Asım Balkaya, Turan Uzun, Bayram Bektaş, Erdal Gürlek, Faruk Yiğit, Kayhan Çubuklu, Ahmet Arslaner, Doğan Baykuş, Aydın Artanlar, Bülent Gürbey, Kamuran Akşar, Emre Numan Bayraktar ve Cem Sinan Vergül katıldı.

MHP'den Kocaeli 1. sıra milletvekili adayı olan Saffet Sancaklı, gecede siyaset konuşmayacağını söyledi. Saffer Sancaklı, Kocaelispor'un amatör kümeye düşmesinin kendilerini üzdüğünü söyleyip, "Bizim şimdi görevimiz Kocaeli'yi yeniden sporun başkenti yapmak ve Kocaelisporumuzu yeniden ayağa kaldırıp, şampiyonluğa taşımak" dedi.

Güvenç Kurtar ise "Kocaelispor'un yeniden nasıl iyi yerlere geleceğini hepimiz biliyoruz. Ben MHP'li değilim ama Saffet'in spor bakanı olmasını istiyorum. Kocaelispor dahil hiçbir takımın borçlanmaması için yasal düzenlemeler yapılmalı. Kocaelispor için her türlü desteği vermeye hazırım" diye konuştu. - İzmitkocaeli

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Saffet Sancaklı, Kocaelispor'un Efsane Kadrosunu Biraraya Getirdi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement