Sinan Hapisten Çıkacak Mı? - Son Dakika
Güncel

Sinan Hapisten Çıkacak Mı?

Timur'un itiraflarıyla şaşkınlığa uğrayan Mine kararını veriyor ve Derin'in yalanlarla hapse yolladığı Sinan'a ulaşıyor.

21.03.2012 06:15  Güncelleme: 16:45

Timur''un itiraflarıyla şaşkınlığa uğrayan Mine kararını veriyor ve Derin''in yalanlarla hapse yolladığı Sinan''a ulaşıyor. Yeniden beraber olma kararı alan Mine ve Sinan''ın önünde şimdi hapishane engeli vardır. Hayatına yeni bir yol çizmeye karar Mine, Derin''le yüzleşecektir.

Sinan hapisten çıkacak mı?

Sinan hapistedir. Derin, ifadesini değiştirmek için Bekir ve Seda''ya olmadık şartlar koşar. Ama esas bombayı, Sinan''dan ne isteyeceğine saklamıştır.Mine ise Sinan''ın başına gelenlerden habersiz, Timur''un itirafıyla afallamıştır. Her şeye yeniden başlayacaktır, fakat şimdi onu çok zor günler beklemektedir. Sinan''ın yıllarca hapis yatma ihtimali vardır. Bu kez Mine, Derin''in karşısına çıkar.

Sabahat''in üvey babasından taciz gördüğünü öğrenen Turan, kimsenin görmeyeceği bir noktada adamı kıstırır. Eve döndüğünde Sabahat''e, Artık korkmana gerek yok der ve onu bir yere götürür.

Öte yandan Merve, farkında olmadan ilk aşkını yaşamaya başlamıştır. Deniz''e duyduğu hislerle boğuşurken en büyük yardımcısı Mine olacaktır.

İpleri elinden bırakmayan Timur, tıpkı Mine''yle evlenmek istediğini söylediği gibi, bütün aileyi toplar ve aldığı kararı açıklar.

Yeni bölümü ile 23 Mart 2012 Cuma günü Startv ekranlarında. Bir Çocuk Sevdim dizisinin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri.

Yönetmen: Cevdet Mercan

Senaryo: Emine Algan, Gaye Boralıoğlu, Sema Ali Erol, Ümit Kıvanç, Figen Şakacı

Oyuncular: Gülçin Santırcıoğlu, İlayda Alişan, Çetin Tekindor, Gülcan Arslan, Bülent İnal

Filmin Türü: Dizi, Drama, Aile,

Orijinal Adı: Bir Çocuk Sevdim

Yapımcı Firma: TMC

Yapım Yılı: 2011

Yapım Ülkesi: Türkiye

Orijinal Dili: Türkçe

Resmi Sitesi: http://www.kanald.com.tr/bircocuksevdim

Dağıtıcı Firma: 0

Sinan Hapisten Çıkacak Mı?
Kaynak: Haberler.Com

Son Dakika Güncel Sinan Hapisten Çıkacak Mı? - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement