Siniora'ya Tatilci İsyanı - Son Dakika
Güncel

Siniora'ya Tatilci İsyanı

Siniora\'ya Tatilci İsyanı

Muğla'nın Bodrum İlçesi'ne Eşi ve Çocuklarıyla Tatile Gelen Lübnan Başbakanı Fuad Siniora'nın Kaldığı Otelden Her Çıkışında Alınan Sıkı Güvenlik Önlemleri, Tatilcileri Çileden Çıkardı.

04.10.2008 02:16

Muğla’nın Bodrum İlçesi’ne eşi ve çocuklarıyla tatile gelen Lübnan Başbakanı Fuad Siniora’nın kaldığı otelden her çıkışında alınan sıkı güvenlik önlemleri, tatilcileri çileden çıkardı.

Siniora’nın akşam Yalıkavak beldesindeki Mehmet Çuhadar’ın işlettiği Memedof Balık Restoran’a giderken yolun trafiğe kapanması, yarım saatten fazla araçlarında beklemek zorunda kalan tatilcileri isyan ettirdi. Onlarca araç yarım saat kadar yolda bekletilirken bazı vatandaşlar araçlarından inip tepki gösterdi. Bunun üzerine korumalar yolu açtı. Restoran’da Siniora ve konukları için 12, korumalar için 15 kişilik yer ayrılırken restoranın büyük bölümüne de müşteri alınmadı. Siniora’nın gelişinden önce de korumaların restoran müşterisi tatilcilerin otomobillerini 100 metre ileriye park etmelerini ve restorana yürüyerek gelmelerini isteyince gerginlik yaşandı.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Siniora'ya Tatilci İsyanı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement