Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Vali Ali Çelik, Babalar Günü'nü şehit babalarıyla birlikte geçirdi - Son Dakika

Vali Ali Çelik, Babalar Günü'nü şehit babalarıyla birlikte geçirdi

Vali Ali Çelik, şehit babalarını ziyaret ederek, onların acılarını paylaştı ve günlerini kutladı. Şehit ailelerinin yalnız olmadığını belirten Vali Çelik, her zaman yanlarında olduklarını ve bir evladı gibi gördüklerini söyledi. Ziyaretlerden memnuniyet duyan aileler, Vali Çelik'e teşekkür etti.

Vali Ali Çelik, Babalar Günü\'nü şehit babalarıyla birlikte geçirdi
18.06.2023 - 21:27,

Vali Ali Çelik, bu yıl da Babalar Günü'nü şehit babalarıyla birlikte geçirdi. Şehit ailelerinin yalnız olmadığını belirten Vali Çelik "Sizler bizim için çok değerlisiniz, her zaman yanınızdayız. Bizim de sizin bir evladınız olduğumuzu unutmayın" dedi.

Vali Ali Çelik, şehit babalarını ziyaret ederek, onların acılarını paylaştı ve günlerini kutladı.

İlk ziyaretini 1994 yılında Van'da silah kazası sonucu şehit olan J. Er Süleyman Erol'un babası Gazi Erol'a yapan Vali Çelik, Erol ailesinin Babalar Günü'nü kutladı.

Şehit ailelerinin yalnız olmadığını belirten Vali Çelik, "Sizler bizim için çok değerlisiniz, her zaman yanınızdayız. Bizim de sizin bir evladınız olduğumuzu unutmayın" dedi.

Erol ailesi, ziyaretten büyük memnuniyet duydu.

Vali Çelik, daha sonra 1994 yılında Hakkari Alandüzü bölgesinde bölücü terör örgütü mensuplarıyla çıkan çatışma sonucu şehit olan P. Kom. Çvş. Halil Bakırlı'nın babası Osman Bakırlı'yı ziyaret etti.

Vali Çelik, Osman Bakırlı ile bir süre sohbet ettikten sonra onuna Babalar Günü'nü kutladı ve tüm şehit babalarının acılarını paylaştığını söyledi.

Bakırlı ailesi de Vali Çelik'in ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Vali Çelik, son olarak 1996 yılında bölücü terör örgütü mensuplarıyla girilen çatışmada şehit olan P. Çvş. Ömer Karadağlı'nın babası İbrahim Karadağlı'yı ziyaret etti.

Ailenin acısını paylaşarak İbrahim Karadağlı'nın Babalar Günü'nü kutlayan Vali Çelik, her zaman şehit ailelerinin yanında olduklarını belirtti.

Vali Çelik'in kendilerine olan yakınlığı, gösterdiği ilgi ve alaka için teşekkür eden Karadağlı, "Sizlerin gibi devlet adamlarının olduğunu bilmek, bizlere güç ve umut veriyor" diye konuştu. - KÜTAHYA

Kaynak: İHA
YORUMLAR

Son Dakika Güncel Vali Ali Çelik, Babalar Günü'nü şehit babalarıyla birlikte geçirdi - Son Dakika


Advertisement