AK Parti Kayseri Milletvekili Yıldız'dan Akay'a tebrik ziyareti - Son Dakika
Güncel

AK Parti Kayseri Milletvekili Yıldız'dan Akay'a tebrik ziyareti

AK Parti Kayseri Milletvekili Yıldız\'dan Akay\'a tebrik ziyareti

AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, yeniden göreve seçilen Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay'ı ziyaret etti.

14.08.2021 09:37  Güncelleme: 11:14
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, yeniden göreve seçilen Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay'ı ziyaret etti.

Kayseri Şeker'den yapılan yazılı açıklamaya göre, AK Parti Kayseri İl Başkan Yardımcısı Ramazan Bedir'in de eşlik ettiği ziyarette, Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyesi Dursun Yıldız ve Kayseri Pancar Kooperatifi Denetim Kurulu Üyesi Kaan Savruk da hazır bulundu.

Akay'ı yeniden göreve geldiği için tebrik eden Milletvekili Yıldız, Kayseri Şeker Fabrikası'nın kentte istihdam açısından önemli bir rol oynadığını belirtti.

Dürüst, çalışkan bütün kurumların yanında olduklarını aktaran Yıldız, "Zaman zaman badireler geçirmişti burası yakın tarihinde ama inşallah bundan sonra çok daha problemsiz bir şekilde bunu devam ettirecektir. Sizin başkanlığınızda bütün seçilen yönetim kurulu üyelerine tebriklerimizi sunuyoruz. Kayseri Şeker Fabrikasının yönetimi ile uyum içerisinde çalışan bir yapının Kayseri'ye olan katkılarını bir kez daha biz de izleyeceğiz, takip edeceğiz. Her zaman olduğu gibi Ankara'daki her işte de biz yanınızdayız." ifadelerini kullandı.

Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Akay ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Akay, Kayseri Şeker'in içinde bulunduğu sektörün sorunlarının çözümü, çiftçilerin ihtiyaçlarının karşılanması, taleplerinin değerlendirilmesi açısından verdikleri destekten dolayı Yıldız'a teşekkür etti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel AK Parti Kayseri Milletvekili Yıldız'dan Akay'a tebrik ziyareti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  • Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş: Hac organizasyonlarında İslam ülkelerine örnek teşkil ediyoruz
    22:14 Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş: Hac organizasyonlarında İslam ülkelerine örnek teşkil ediyoruz

    Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürlüğünce düzenlenen 2024 Hac Organizasyonu Kafile Başkanları Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, hac organizasyonlarında İslam ülkelerine örnek olduklarını ve her sene daha iyi hizmet sunma gayreti içinde olduklarını belirtti. Erbaş, haccın müminler için büyük bir özlem olduğunu ve haccın birlik ve beraberliği sağladığını vurguladı. Ayrıca, hac organizasyonlarının başarısı için kafile başkanlarının disiplinli çalışmasının önemine değindi.

  • AK Parti Milletvekili: Belediye Başkanı liyakatli çalışanları sürgün ediyor
    22:13 AK Parti Milletvekili: Belediye Başkanı liyakatli çalışanları sürgün ediyor

    AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal'ın liyakatli, ehliyetli çalışanları sürgün ettiğini söyledi. Özkaya, beraberinde AK Parti Afyonkarahisar milletvekilleriyle Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, Afyonkarahisar Belediye Başkanı seçilen Burcu Köksal'ın, seçim sürecinde verdiği sözlerin tam tersini yapmaya başladığını dile getirdi.


Advertisement