10 yıl önce bugün neler oldu ? - Son Dakika

10 yıl önce bugün neler oldu ?

03.03.2020 09:40

10 yıl önce bugün dünyada ve Türkiye'de gerçekleşen olayları sizler için derledik.

10 yıl önce bugün dünyada ve Türkiye'de gerçekleşen olayları sizler için derledik.

CHP'Lİ SEDEFÇİ'YE 8 YIL 4 AY HAPİS

Edirne Belediye Başkanı CHP'li Hamdi Sedefçi, şehir içi içme suyu şebekesi imtiyaz ihalesine ve bu ihalenin hazırlanması için danışman tutulması için açılan ihaleye fesat karıştırmak suçundan toplam 8 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırıldı.

GÜL VE BAYKAL 100 DAKİKA GÖRÜŞTÜ

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Çankaya Köşkü'nde görüştü.

1 saat 40 dakika süren görüşmenin ardından Baykal herhangi bir açıklama yapmadı.

KAR YAĞDI, ARAÇLAR MAHSUR KALDI

Bingöl'de aniden bastıran kar yağışı hayatı olumsuz yönde etkiledi. Çapakçur ve Şişmantürk köprülerinde onlarca araç mahsur kaldı.

MERSİN POLİSİNDEN MİNİBÜS DENETİMİ

Mersin polisi şehirden faaliyet gösteren toplu taşıma araçlarında kesici ve delici alet denetimi yaptı. Minibüsleri tek tek durduran ekipler, yolculara sürücülerin kurallara uyup uymadığını sordu.

YILMAZ DURU SON YOLCULUĞA UĞURLANDI

Rahatsızlığı nedeniyle hayatını kaybeden yönetmen, yapımcı, senarist ve oyuncu Yılmaz Duru son yolculuğuna uğurlandı. Törene katılımın az olması dikkat çekerken, Türk sinemasının ünlü isimleri vefasızlıktan yakındı. İHA

10 yıl önce bugün neler oldu ?
10 yıl önce bugün neler oldu ?
10 yıl önce bugün neler oldu ?
10 yıl önce bugün neler oldu ?

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel 10 yıl önce bugün neler oldu ? - Son Dakika


Son Dakika

Cemal Hünal, sağlık sorunları nedeni ile Survivor 2021'e veda etti Selçuk Bayraktar, Akıncı PT-3 ile yuvadan uçmadan önce son selfiesini çekti Meteoroloji'den 28 Ocak'ta İstanbul için kar uyarısı Cumhurbaşkanı Erdoğan için "Sözde" ifadesini kullanan Kılıçdaroğlu'nun adı bulvardan silindi Sereney Sarıkaya rekor bir ücret karşılığında ATV'nin yeni dizisiyle ekranlara dönüş yapıyor Makedonya'dan sınır dışı edilen Sedat Peker suskunluğunu "Yanvar Katliamı" ile bozdu Bulgaristan'daki taşkın Edirne'ye su maymunlarını getirdi Hazır döner paketleyen iki çalışanın çekip paylaştığı videoya tepki yağıyor