-
100. Yıl Mahallesi Rekreasyon Alanının Temeli Atıldı - Son Dakika

100. Yıl Mahallesi Rekreasyon Alanının Temeli Atıldı

10.06.2015 10:02
100. Yıl Mahallesi Rekreasyon Alanının Temeli Atıldı

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, 100.Yıl Rekreasyon Alanının Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ile temelini attı.

Eşkinat; "100.Yıl Rekreasyon projesi hayırlı uğurlu olsun"

Temel atma töreninde konuşan Eşkinat; "1200 m2 toplam alana sahip içinde çocuk parkı, açık hava spor salonu, seyir terası, açık ve kapalı çay bahçesi bulunan alanda halkımız rahat bir nefes alacak bu projeyi özel kılan ise mahalle sakinlerinin fikirleri alınarak hazırlanmış olması bugün 100. Yıl Rekreasyon projesinin temelini atıyoruz hayırlı uğurlu olsun" dedi.

"Halkımız artık ekonomik fiyatlara çay içecek "

Proje ile ilgili bilgi veren Eşkinat; "Seçim döneminde de söylemiştim, şimdi de söylüyorum. Belediyelerin yaptığı yerler uygun fiyatlı olmalı. Bu şekildeki çay bahçeleri ihaleleri en çok parayı verene verilmemeli. Öyle olunca 1 bardak çayı vatandaşım 2 liraya içiyor. Ben buna karşıyım. Projeyi gerçekleştirdikten sonra burada çay 2-3 lira değil 75 kuruş olacak." şeklinde konuştu.

YORUMLAR
500
Ganos Dağı eteklerindeki ormanlar ilkbaharın renklerine büründü Ganos Dağı eteklerindeki ormanlar ilkbaharın renklerine büründü Damla Projesi kapsamında Tekirdağ'a gelen 39 üniversiteli NKÜ'yü ziyaret etti Damla Projesi kapsamında Tekirdağ'a gelen 39 üniversiteli NKÜ'yü ziyaret etti Tekirdağlı Sanatseverler 'Yaza Merhaba' Konserinde Buluştu Tekirdağlı Sanatseverler 'Yaza Merhaba' Konserinde Buluştu

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 100. Yıl Mahallesi Rekreasyon Alanının Temeli Atıldı - Son Dakika


Advertisement