19 Ekim Muhtarlar Günü - Son Dakika

19 Ekim Muhtarlar Günü

19.10.2020 17:45
19 Ekim Muhtarlar Günü, System.String[]

Tomarza Belediye Başkanı Davut Şahin, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla ilçede görev yapan muhtarlara yemek verdi.

Tomarza Belediye Başkanı Davut Şahin, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla ilçede görev yapan muhtarlara yemek verdi.

Tomarza Kadın ve Gençlik Merkezi'nde düzenlenen programa, Başkan Şahin'in yanı sıra, Tomarza Kaymakamı Emre Cebeci, Anadolu Muhtarlar ve Mahalli İdareler Dernek Başkanı ve Kurtuluş Mahalle Muhtarı Cafer Özçetin, mahalle muhtarları ve Tomarza Belediyesi birim amirleri katıldı.

Başkan Şahin burada yaptığı konuşmada ilçede 54 mahalle bulunduğunu ve tüm mahallelerle ilgili sorunları tespit ettiklerini söyledi.

Sırasıyla tüm sorunların çözüleceğini aktaran Şahin, muhtarlardan bu konuda sabır ve anlayış beklediklerini kaydetti.

Kaymakam Cebeci ise her hafta iki mahalleyi ziyaret edip muhtarlara bir araya geleceğini ve asayiş, güvenlik, tarım ve hayvancılık gibi konularda fikir alış verişi yapacaklarını belirtti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 19 Ekim Muhtarlar Günü - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Fernando Muslera, Denizlispor maçıyla 7 ay sonra sahalara döndü Müge Anlı'ya Ümitcan Uygun cephesinden ölüm tehditleri yağmaya devam ediyor Türk Telekom'da Galatasaray, coştu! Goller arka arkaya geliyor Son Dakika: İspanya'nın başkenti Madrid'in merkezinde şiddetli bir patlama meydana geldi Son dakika: Türkiye'nin 2019 yılı vergi rekortmenleri belli oldu Çıplak halde cansız bedeni bulunan fenomenin boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı Sıla'dan boşanan Hazer Amani koluna yaptırdığı manidar dövmeyle dikkat çekti Biden'dan 17 kritik karar! Aralarında Müslüman ülkelere yönelik seyahat yasağının kaldırılması da var
16:39