Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Muhtarlar Günü haberleri, Muhtarlar Günü son dakika, son dakika Muhtarlar Günü

Son Dakika Muhtarlar Günü Haberleri

Son dakika Muhtarlar Günü haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son muhtarlar günü haberleri anında burada.


 • 30.10.2023 30 Eki 22:21 İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Muhtarlarla Bir Araya Geldi

  İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Muhtarlarla Bir Araya Geldi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla düzenlenen toplantıda muhtarlarla bir araya geldi. İmamoğlu, muhtarlığı hak ettiği seviyeye taşıyacaklarını ve yerel düzenlemeleri güçlendireceklerini belirtti. Toplantıda ayrıca İstanbul Muhtarlar Akademisi eğitimlerini tamamlayan muhtarlara sertifikaları verildi.

 • 30.10.2023 30 Eki 21:57 İmamoğlu: Bir Milletin Başına Gelebilecek En Güzel Şey, Mustafa Kemal Atatürk'tür

  İmamoğlu: Bir Milletin Başına Gelebilecek En Güzel Şey, Mustafa Kemal Atatürk'tür İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul’da görev yapan 963 mahalle muhtarıyla bir araya geldi. Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. yıl dönümü kutlamalarına kitlesel katılımlardan dolayı teşekkürlerini sunan İmamoğlu, “Cumhuriyeti kurmak o günde cesaret ister. Saltanata ‘hayır’ demek cesaret ister. Bakınız ne olmuştur biliyor musunuz? Tebadan vatandaşa dönüşüm olmuştur. Yani birisine tabi olan, kulluk eden düzenden, vatandaş olmaya, eşit olmaya, her birimizin bu memleketin eşit hissedarları olmaya dönüşülmesine karar verilmiştir. Bu çok önemli bir devrimdir. Milletin başına, ailesini düşünmeyen, geleceğiyle ilgili hiçbir hesap yapmayan, yuvasını bile kurmayan, yuva kurmayı bile düşünmeye fırsat bulamayan, kendisini milletimize adamış bir insanın liderliği nasip olmuştur. Onun için her yerde söylüyorum: Bir milletin başına gelebilecek en güzel şey, Mustafa Kemal Atatürk'tür” dedi.

 • 28.10.2023 28 Eki 12:55 Çine Belediye Başkanı Muhtarlara Gezi Sözünü Tuttu

  Çine Belediye Başkanı Muhtarlara Gezi Sözünü Tuttu Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, Muhtarlar Günü'nde ilçede görev yapan muhtarlara verdiği gezi sözünü tutarak, Marmaris ve Akyaka'yı gezdirdi. Muhtarlar ve aileleri, keyifli bir organizasyonun ardından evlerine dönerken, Başkan Dinçer'e teşekkür etti.

 • 27.10.2023 27 Eki 12:22 Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer: Adaletli bir başkan hizmetlerinde partici olmamalı

  Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer: Adaletli bir başkan hizmetlerinde partici olmamalı Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, muhtarlarla bir araya gelerek adaletli bir başkanın hizmetlerinde partici olmaması gerektiğini vurguladı. Seçer, belediye başkanının bir parti çatısı altında seçimlere girdiğini belirtirken, hizmetlerin adaleti en ön sıraya koyduklarını ve Tarsus ve Çamlıyayla'ya yapılan hizmetleri anlattı. Seçer, hizmetlerin oy için değil, Tarsus'un ihtiyacı olduğu için yapıldığını söyledi.

 • 26.10.2023 26 Eki 19:46 Ege Kadın Buluşması Platformu, Türkiye'nin ilk kadın Muhtarı Gül Esin'in mezarını ziyaret etti

  Ege Kadın Buluşması Platformu, Türkiye'nin ilk kadın Muhtarı Gül Esin'in mezarını ziyaret etti Ege Kadın Buluşması Platformu, 26 Ekim Kadın Muhtarlar Günü'nde Aydın'ın Nazilli ilçesine gelerek Türkiye'nin ilk kadın Muhtarı Gül Esin'in mezarını ziyaret etti. Aydın Kadın Efeler Derneği Başkanı ve Ege Kadın Buluşması Platformu Aydın Sekretaryası Gülsevil Gürsoy Ergünoğlu, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan'a teşekkür ederek, Gül Esin'in anılmasından büyük onur ve gurur duyduklarını belirtti.

 • 26.10.2023 26 Eki 12:27 İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, 100 Kadın Muhtarla Buluştu

  İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, 100 Kadın Muhtarla Buluştu İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Ankara'da 100 kadın muhtarla bir araya gelerek, mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde muhtarlara önemli görevler düştüğünü belirtti. Yerlikaya, muhtarlık kurumunun önemine vurgu yaparak, Türk kadınının seçme ve seçilme hakkını Atatürk sayesinde birçok Avrupa ülkesinden önce elde ettiğini söyledi. Bakan Yerlikaya, muhtarlarla yapılan istişarelerin önemine değinerek, muhtarların devlet zirvesine beklentilerini aktarma fırsatı bulduğunu ifade etti. Ayrıca, Bakanlık bünyesinde Muhtarlar Daire Başkanlığı'nın kurulduğunu ve muhtarlık ödeneğinin artırıldığını belirtti. Yerlikaya, muhtarların vatandaşların huzurunu, refahını ve güvenini tesis etmek için önemli bir rol üstlendiğini vurgulayarak, yerel seçimlerde muhtarların gayretleriyle yeni bir dönemin başlayacağını dile getirdi.

 • 26.10.2023 26 Eki 10:57 Seçer: "Demokrasinin temel unsuru muhtarlardır"

  Seçer: 'Demokrasinin temel unsuru muhtarlardır' Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, 4,5 yılda mevcut imkanlar doğrultusunda iyi bir belediye yönetimi sergilediklerini belirterek, "Biz herkesin belediye başkanıyız" dedi.

 • 25.10.2023 25 Eki 19:50 Vahap Seçer, Batı İlçelerindeki Muhtarlarla Bir Araya Geldi

  Vahap Seçer, Batı İlçelerindeki Muhtarlarla Bir Araya Geldi Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, ‘Muhtarlar Günü’ dolayısıyla Mersin’deki muhtarlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde merkez ilçelerdeki muhtarlarla buluşan Başkan Seçer, bu kez Gülnar’da düzenlenen buluşma programına katılarak, Anamur, Aydıncık, Bozyazı, Erdemli, Gülnar, Mut ve Silifke’deki muhtarlarla bir araya geldi.

 • 25.10.2023 25 Eki 14:59 Denizli Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanı Muhtarlarla Bir Araya Geldi

  Denizli Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanı Muhtarlarla Bir Araya Geldi Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Merkezefendi ve Pamukkale ilçelerinde görev yapan mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Başkan Zolan, muhtarlara teşekkür ederek, hizmet etmenin kutsallığını vurguladı.

 • 25.10.2023 25 Eki 10:43 Bilecik Belediyesi Muhtarlar İçin Çanakkale Gezisi Düzenledi

  Bilecik Belediyesi Muhtarlar İçin Çanakkale Gezisi Düzenledi Bilecik Belediyesi tarafından Muhtarlar Günü etkinlikleri kapsamında mahalle ve köy muhtarları, Çanakkale'deki tarihi yerleri gezdi. Muhtarlar, tarihi alanlar hakkında bilgi aldı ve hatıra fotoğrafları çektirdi.

 • 24.10.2023 24 Eki 16:53 Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Muhtarlar Günü'nü kutladı

  Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Muhtarlar Günü'nü kutladı Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Kartal'da görev yapan 20 mahallenin muhtarını aileleri ile birlikte yemekte ağırladı. Başkan Yüksel, muhtarlarla sorunlara çözüm üretme konusunda işbirliği yaptıklarını vurguladı ve katılım gösteren muhtarlara teşekkür etti.

 • 24.10.2023 24 Eki 11:36 Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, muhtarlar toplantısında Cumhuriyet temasını işledi

  Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, muhtarlar toplantısında Cumhuriyet temasını işledi Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, aylık rutin olarak gerçekleştirdiği muhtarlar toplantısını bu kez Cumhuriyet temasıyla düzenledi. Toplantıda muhtarlara Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yılını belirten logo ve Türkiye Yüzyılı sloganının yazılı olduğu Türk Bayraklı isimlik hediye edildi. Ayrıca toplantıda Gazze'de İsrail tarafından yapılan katliamlar kınandı ve Filistin'e destek mesajı verildi.

 • 23.10.2023 23 Eki 18:22 Başkan Seçer, 'Muhtarlar Günü' Dolayısıyla, 4 Merkez İlçenin Muhtarlarıyla Buluştu: "Bizim Hesap Vereceğimiz Merci Halktır"

  Başkan Seçer, 'Muhtarlar Günü' Dolayısıyla, 4 Merkez İlçenin Muhtarlarıyla Buluştu: 'Bizim Hesap Vereceğimiz Merci Halktır' Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, ‘Muhtarlar Günü’ dolayısıyla belediye tarafından düzenlenen buluşma programında, 4 merkez ilçenin muhtarları ile bir araya geldi. Akdeniz, Yenişehir, Mezitli ve Toroslar’da görev yapan mahalle muhtarları ile bir araya gelen Başkan Seçer, muhtarlar ile iyi ilişkiler ve iletişim içerisinde görev yapmanın önemine dikkat çekti.

 • 23.10.2023 23 Eki 16:03 Tarsuslu muhtarlar, Cumhuriyetin 100. yılında Çanakkale ve Bursa'da tarihe tanıklık etti

  Tarsuslu muhtarlar, Cumhuriyetin 100. yılında Çanakkale ve Bursa'da tarihe tanıklık etti Mersin'in Tarsus ilçe Belediyesi, Cumhuriyetin 100. yıl dönümü ve Muhtarlar Günü çerçevesinde Tarsuslu Muhtarları Çanakkale ve Bursa'ya götürdü.

 • 23.10.2023 23 Eki 13:12 OEDAŞ, Muhtarlar Günü dolayısıyla beş şehirdeki muhtar derneklerini ziyaret etti

  OEDAŞ, Muhtarlar Günü dolayısıyla beş şehirdeki muhtar derneklerini ziyaret etti Elektrik dağıtım şirketi OEDAŞ, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla hizmet verdiği beş şehirde muhtar derneklerini ziyaret etti. Ziyaretlerde OEDAŞ'ın yatırımları, bakım-onarım çalışmaları ve sosyal sorumluluk projeleri hakkında bilgi verildi, muhtarlar ile fikir alışverişinde bulunuldu.

 • 23.10.2023 23 Eki 08:29 Edremit Belediyesi, Edirneli Muhtarları Ağırladı

  Edremit Belediyesi, Edirneli Muhtarları Ağırladı Edremit Belediyesi, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Edirne Merkez Mahalle Muhtarlarını ilçede konuk etti. Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Tayfun Canlı ve Edremit Muhtarlar Derneği Başkanı Hayati Uysal tarafından karşılanan muhtarlar, kentin tarihi ve turistik yerlerini ziyaret etti.

 • 22.10.2023 22 Eki 12:36 Başkan Batur: "Muhtarlarımızla Birlikte Omuz Omuza Çalışıyoruz"

  Başkan Batur: 'Muhtarlarımızla Birlikte Omuz Omuza Çalışıyoruz' Konak Belediyesi’nin Muhtarlar Günü İçin düzenlediği etkinlikte konuşan Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, ‘Birlikte Konak’ vurgusu yaparak, “Biz, Konak Belediyesi olarak hizmetlerimizi muhtarlarımızla birlikte omuz omuza, ‘Birlikte Konak’ anlayışıyla yürütüyoruz. Yediden yetmişe, Konak’ta yaşayan tüm vatandaşlarımıza, ayrım yapmaksızın kucak açtık ve açmaya da devam edeceğiz” dedi.

 • 22.10.2023 22 Eki 11:19 Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, 830 muhtara bilgisayar verdi

  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, 830 muhtara bilgisayar verdi Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Muhtarlar Günü dolayısıyla kent genelinde görev yapan 830 muhtara bilgisayarlarını teslim etti. Karalar, yaptığı konuşmada belediyenin mali durumunu düzelterek devasa işler yaptıklarını ve Adana'nın artık borçlanmaya ihtiyacı olmadığını belirtti. Ayrıca, Gazze'deki kıyımın son bulması için çağrı yaparak barışın önemine vurgu yaptı.

 • 21.10.2023 21 Eki 14:16 Kocasinan Belediye Başkanı Muhtarlarla Buluştu

  Kocasinan Belediye Başkanı Muhtarlarla Buluştu Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Muhtarlar Günü dolayısıyla Kocasinan, Melikgazi ve Talas'ın mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Başkan Çolakbayrakdar, misafirlerini Kuşçu Marina'da ağırlayarak şehrin güzelliklerini paylaştı. Programda konuşan Başkan Çolakbayrakdar, şehri ve milleti sevdiklerini ve bu şehir için hizmet ettiklerini belirtti. Muhtarlar da Başkan Çolakbayrakdar'ın ilgisinden memnun olduklarını ifade ederek teşekkür etti.

 • 20.10.2023 20 Eki 17:08 Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, Muhtarlar Günü'nü kutladı

  Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, Muhtarlar Günü'nü kutladı Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, 19 Ekim Muhtarlar Günü'nde ilçe genelinde görev yapan mahalle muhtarlarını unutmadı. Başkan Kepenek, muhtarların toplumun temel yapı taşlarından biri olduğunu vurgulayarak, onların özverili gayretlerine teşekkür etti. Muhtarlarla iş birliği içinde Honaz'ın gelişimi ve dönüşümü için daha güzel hizmetlere imza atacaklarını belirtti.

 • 20.10.2023 20 Eki 15:41 Esenyurt Belediye Başkanı Muhtarlara Teşekkür Etti

  Esenyurt Belediye Başkanı Muhtarlara Teşekkür Etti Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, Muhtarlar Günü programında yaptığı konuşmada muhtarlara teşekkür ederek Esenyurt için birlikte çalışmaya devam edeceklerini belirtti. Esenyurt Belediyesi, Muhtarlar Günü dolayısıyla muhtarlar ve aileleri için yemek programı düzenledi. Programda Başkan Bozkurt, muhtarların gününü kutlayarak hediyelerini verdi ve ilçede yapılan afetlere karşı çalışmaları anlattı. Ayrıca Esenyurt'un depreme hazırlanması için yapılan nitelikli çalışmalardan bahsetti ve ilçenin depreme karşı hazırlıklı olacağını vurguladı.

 • 20.10.2023 20 Eki 15:41 Eskişehir Muhtarlar Derneği Başkanı ve beraberindeki muhtarlar Büyükşehir Belediye Başkanı'nı ziyaret etti

  Eskişehir Muhtarlar Derneği Başkanı ve beraberindeki muhtarlar Büyükşehir Belediye Başkanı'nı ziyaret etti Eskişehir Muhtarlar Derneği Başkanı Hasan Güler, Odunpazarı Muhtarlar Derneği Başkanı Muharrem Önlü ve beraberindeki muhtarlar, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'i ziyaret etti. Ziyarette Büyükerşen, muhtarların önemine vurgu yaparak, 19 Ekim Muhtarlar Günü'nü kutladı. Muhtarlar da Büyükerşen'e destekleri için teşekkür etti.

 • 20.10.2023 20 Eki 15:06 Atakum Belediye Başkanı Muhtarların Önemini Vurguladı

  Atakum Belediye Başkanı Muhtarların Önemini Vurguladı Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, muhtarların mahallelerin kalkınmasında önemli olduğunu belirterek, muhtarların varlığının Atakum'un gelişimine büyük katkı sağladığını söyledi. Ayrıca, kadın muhtar sayısının artması gerektiğini vurgulayan Başkan Deveci, yerel yönetimlerde daha fazla kadın temsilcisine ihtiyaç olduğunu ifade etti.

 • 20.10.2023 20 Eki 12:38 Pursaklar Belediye Başkanı Muhtarlar Günü'nü kutladı

  Pursaklar Belediye Başkanı Muhtarlar Günü'nü kutladı Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla mahalle muhtarları onuruna yemek düzenledi. Belediye Başkanı, muhtarlarla bir araya gelerek günlerini kutladı ve onlara teşekkür etti.

 • 20.10.2023 20 Eki 11:52 Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Muhtarları Tarım Kampüsünde Ağırladı

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Muhtarları Tarım Kampüsünde Ağırladı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Türkiye'nin en büyük tarım kampüsü BAKAP'ta muhtarları ağırladı. Muhtarlar, aileleriyle birlikte keyifli bir gün geçirdi. Yavaş, muhtarlarla birlikte kenti yönettiklerini ve eksikleri tamamlamak için çalıştıklarını belirtti. Muhtarlar, talep ve isteklerini ilgili birimlere iletti.

 • 20.10.2023 20 Eki 11:21 Marmaris Belediye Başkanı Muhtarları Ağırladı

  Marmaris Belediye Başkanı Muhtarları Ağırladı Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, 19 Ekim Muhtarlar günü nedeniyle Marmaris'te görev yapan muhtarları ağırladı. Başkan Oktay, muhtarlara seslenerek zor günleri birbirlerine destek olarak ve güvenerek atlattıklarını söyledi. Muhtarlar adına yapılan konuşmalarda da Başkan Oktay'a teşekkür edildi ve birlikte çalışmaya devam etme sözü verildi.

 • 20.10.2023 20 Eki 11:14 Salihli'de Muhtarlar Yemekli Programda Ağırlandı

  Salihli'de Muhtarlar Yemekli Programda Ağırlandı Manisa'nın Salihli ilçesinde görev yapan muhtarlar, Kaymakamlık ve Belediye işbirliğinde düzenlenen yemekli programda ağırlandı. Programda konuşan Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, muhtarlarla birlikte çalışmaktan büyük onur ve gurur duyduğunu belirterek, Salihli'ye hizmet noktasında birlikte yol arkadaşlığı yaptığı muhtarlara teşekkür etti. Kaymakam Mehmet Kamil Sağlam ise muhtarların kamu hizmetlerinin vatandaşlara ulaşmasında önemli bir görev üstlendiğini vurgulayarak, Muhtarlar Günü'nü kutladı.

 • 20.10.2023 20 Eki 10:44 Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü, Muhtarlarla Bir Araya Geldi

  Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü, Muhtarlarla Bir Araya Geldi Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü, Başiskeleli hemşehrilerin daha yaşanabilir bir kent oluşturmak için muhtarlarla birlikte güzel işler yapmaya devam edeceklerini söyledi. Belediye Başkanı Özlü, 19 Ekim Muhtarlar Günü'nü de kutladı ve toplantıda kentte yapılan hizmetler, yeni projeler ve mahallelerin ihtiyaçları hakkında istişarelerde bulundu.

 • 20.10.2023 20 Eki 10:27 Vali Şıldak muhtarları ağırladı

  Vali Şıldak muhtarları ağırladı Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, 19 Ekim Muhtarlar günü dolayısıyla düzenlenen programda, "Tefecilere ve suç örgütlerine karşı mücadelemiz çok sert olacak" dedi.

 • 20.10.2023 20 Eki 10:17 Başkan Karalar, Muhtarları Adana Büyükşehir Belediyesi'nde Ağırladı

  Başkan Karalar, Muhtarları Adana Büyükşehir Belediyesi'nde Ağırladı Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla muhtarları Adana Büyükşehir Belediyesi'nde konuk etti. Karalar, muhtarlarla uzun süre sohbet ederek, birlikte hareket ettikleri muhtarların gününü kutladı ve başarılar diledi. Ardından Tellidere Mahallesi'nde esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Karalar, halkla buluştu ve sorunları dinledi.

 • 20.10.2023 20 Eki 09:29 Havza Belediyesi Muhtarlar Günü Programı Düzenledi

  Havza Belediyesi Muhtarlar Günü Programı Düzenledi Havza Belediyesi, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla düzenlenen programda muhtarlarla bir araya geldi. Kaymakam Mustafa Ayvat ve Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, muhtarların önemine vurgu yaparak hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Programda, en uzun süre muhtarlık yapan muhtarlara plaket verildi.

 • 20.10.2023 20 Eki 03:24 Muhtarlar özel günlerini deprem şehitlerini anarak girdi

  Muhtarlar özel günlerini deprem şehitlerini anarak girdi - Muhtarlar özel günlerini deprem şehitlerini anarak girdi Muhtarlar, depremde şehit olan meslektaşlarını andı Kahramanmaraş'ta görev yapan muhtarlar, 6 Şubat tarihinde yaşanan depremde şehit olan meslektaşlarını mezarı başında andı.

 • 20.10.2023 20 Eki 02:14 Edirneli muhtarlardan buruk kutlama

  Edirneli muhtarlardan buruk kutlama Edirne'de 19 Ekim Muhtarlar Günü, İsrail'in Gazze'ye yönelik soykırım boyutuna ulaşan saldırıları ve yaşanan can kayıpları dolayısıyla buruk kutlandı. Edirne'de bir araya gelen muhtarlar, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarını kınadı. Tören, çelenk sunumu, saygı duruşu ve konuşmalarla son buldu.

 • 19.10.2023 19 Eki 23:56 Yalova'da 'Muhtarlar Günü' kutlandı

  Yalova'da 'Muhtarlar Günü' kutlandı Yalova'da 'Muhtarlar Günü' kutlandı Yalova Valiliği ve Yalova Belediyesi tarafından 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle düzenlenen yemek programında protokol üyeleri kentte görev yapan muhtarla bir araya gelindi.

 • 19.10.2023 19 Eki 23:53 Muhtarlar Günü etkinliklerle kutlandı

  Muhtarlar Günü etkinliklerle kutlandı Uşak Valisi Dr. Turan Ergün ve Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, muhtarlar günü nedeniyle mahalle ve köy muhtarlarıyla bir araya geldi. Programda konuşan Vali Ergün, Filistin'deki katliamı kınayarak demokrasinin yerelde başladığını vurguladı. Başkan Çakın ise, Türkiye'nin mazlumlara sahip çıkan politikasının devam etmesi için düzenli çalışmanın önemine değindi.

 • 19.10.2023 19 Eki 20:35 Keşan'da Muhtarlar Günü Töreni Düzenlendi

  Keşan'da Muhtarlar Günü Töreni Düzenlendi Edirne'nin Keşan ilçesinde Muhtarlar Günü nedeniyle tören düzenlendi. Törende saygı duruşu yapıldı ve İstiklal Marşı okundu. Keşan Muhtarlar Derneği Başkanı tarafından anıta çelenk sunuldu. Muhtarlar, görev yaptıkları köy ve mahallelerde devletin temel taşlarından biri olduklarını belirtti.

 • 19.10.2023 19 Eki 20:07 Kurtulmuş: BM, neredeyse çöp tenekesine atılmış fonksiyonsuz bir kuruluştan ibaret (2)

  Kurtulmuş: BM, neredeyse çöp tenekesine atılmış fonksiyonsuz bir kuruluştan ibaret (2) 'MUHTARLIK MÜESSESESİ FEVKALEDE ÖNEMLİ'Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Kocaeli Kongre Merkezi'nde düzenlenen programa katıldı.

 • 19.10.2023 19 Eki 19:59 Van Büyükşehir Belediyesi, Muhtarlar Günü'nde muhtarlara program düzenledi

  Van Büyükşehir Belediyesi, Muhtarlar Günü'nde muhtarlara program düzenledi Van Büyükşehir Belediyesi, 19 Ekim Muhtarlar Günü'nde kentteki muhtarlara yönelik bir program düzenledi. Programda, muhtarlar bir araya gelerek sorun ve taleplerini iletti. Vali Yardımcısı Murat Yayabaşı, muhtarları devletin temsilcisi olarak gördüklerini ve önemsediklerini belirtti. Programa, Vali yardımcısı Adem Balkanlıoğlu, Muhtarlıklar Daire Başkanı Orhan Gülaçar ve muhtarlar katıldı.

 • 19.10.2023 19 Eki 19:21 TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş: İsrail'e arka çıkanlar hakkaniyet kazanmayacak

  TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş: İsrail'e arka çıkanlar hakkaniyet kazanmayacak TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, İsrail-Filistin çatışmasına ilişkin yaptığı açıklamada, İsrail'e arka çıkanların sonunda hakkaniyet kazanmayacağını belirtti. Kurtulmuş, Ortadoğu'da barışın sağlanması için Filistin'in bağımsız bir devlet olarak yönetilmesi gerektiğini vurguladı ve dünyanın vicdanının harekete geçtiğini ifade etti.

 • 19.10.2023 19 Eki 19:07 TBMM Başkanı Kurtulmuş, Kocaeli'de Muhtarlar Günü Buluşması'nda konuştu Açıklaması

  TBMM Başkanı Kurtulmuş, Kocaeli'de Muhtarlar Günü Buluşması'nda konuştu Açıklaması TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, "Arkasında kim olursa olsun, Orta Doğu'daki bu terör örgütlerine ya da artık bir terör devleti niteliği kazanmış olan İsrail'e kim arka çıkarsa çıksın, sonunda hakkaniyet kazanacak, sonunda insanlık kazanacak, sonunda insaf kazanacak ve inşallah Orta Doğu...

 • 19.10.2023 19 Eki 18:40 Vezirköprü'de 19 Ekim Muhtarlar Günü kutlandı

  Vezirköprü'de 19 Ekim Muhtarlar Günü kutlandı Samsun'un Vezirköprü ilçesinde 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla program düzenlendi.

 • 19.10.2023 19 Eki 18:12 Niğde Belediye Başkanı Muhtarları Ağırladı

  Niğde Belediye Başkanı Muhtarları Ağırladı Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Muhtarlar Günü dolayısıyla muhtarları belediyede misafir etti. Başkan Özdemir, muhtarlarla bir araya gelerek sorunlarını dinledi ve çözüm önerileri hakkında fikir alışverişinde bulundu. Muhtarlar da belediye başkanına teşekkür ederek, kendilerini ağırladığı için memnuniyetlerini dile getirdi. Başkan Özdemir, muhtarların demokrasinin temel taşlarından biri olduğunu vurgulayarak, toplumun nabzını tuttuklarını ve halkın taleplerini yerine getirmek için çalıştıklarını belirtti.

 • 19.10.2023 19 Eki 17:56 Bozüyük Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Terle, Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu'nu ziyaret etti

  Bozüyük Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Terle, Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu'nu ziyaret etti Bozüyük Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Terle, 19 Ekim Muhtarlar Günü kutlamaları kapsamında Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu'nu ziyaret etti. Ziyarette Başkan Bakkalcıoğlu, tüm muhtarların gününü kutlayarak görevlerinde başarılar diledi. Ayrıca, muhtarlarla yapılan görüşmelerde Bozüyük için uyum içinde çalışmaya devam edileceği vurgulandı.

 • 19.10.2023 19 Eki 17:56 Gölpazarı'nda Muhtarlar Günü Töreni Düzenlendi

  Gölpazarı'nda Muhtarlar Günü Töreni Düzenlendi Bilecik'in Gölpazarı ilçesinde Muhtarlar Günü dolayısıyla Hükümet Konağı önünde tören düzenlendi. Kaymakam Alparslan Sözen, protokol üyeleri, köy ve mahalle muhtarlarının katıldığı tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Muhtarlar Derneği Başkanı Selami Uğural, Atatürk Anıtı'na çelenk bırakarak günün anısını kutladı. Uğural, yaptığı açıklamada muhtarlığın Osmanlı döneminden cumhuriyet dönemine taşınan önemli bir birim olduğunu belirtti.

 • 19.10.2023 19 Eki 17:40 Başkan Yücel Yılmaz 20 ilçenin muhtarlarıyla bir araya geldi

  Başkan Yücel Yılmaz 20 ilçenin muhtarlarıyla bir araya geldi Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle 20 ilçenin muhtarlarıyla bir araya geldi.

 • 19.10.2023 19 Eki 17:38 Seferihisar'da Muhtarlar Günü Töreni Düzenlendi

  Seferihisar'da Muhtarlar Günü Töreni Düzenlendi Seferihisar'da düzenlenen törende, muhtarlar devleti ve milleti temsil etme görevini üstlenen muhtarlık müessesesinin önemine vurgu yaptılar.

 • 19.10.2023 19 Eki 17:27 TBMM Genel Kurulu

  TBMM Genel Kurulu AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, İsrail'in Gazze'de sivillere yönelik saldırıları nedeniyle 3 günlük milli yas ilan edilmesine ilişkin, "Bunun dünya parlamentolarına örnek olmasını istiyorum.

 • 19.10.2023 19 Eki 17:18 Beylikova'da Muhtarlar Günü kutlamaları düzenlendi

  Beylikova'da Muhtarlar Günü kutlamaları düzenlendi Beylikova'da 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla düzenlenen yemek etkinliğinde çelenk töreni düzenlendi. Beylikova Belediyesi tarafından 25 mahalle muhtarları için düzenlenen yemek programında Başkan Özkan Alp, muhtarları tebrik etti ve başarı plaketleri verildi.

 • 19.10.2023 19 Eki 17:12 Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Muhtarlar Günü'nü kutladı

  Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Muhtarlar Günü'nü kutladı Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Muhtarlar Günü dolayısıyla Mersin'deki muhtarlar ve muhtar dernek temsilcilerini makamında ağırladı. Seçer, muhtarların demokratik hayatın ve vatandaşa hizmetin önemli birer ögesi olduğunu belirterek, muhtarlarla iyi ilişkiler kurmayı ve sorunları çözmeyi önemsediklerini ifade etti. Ayrıca, kadın muhtar sayısının artmasını temenni etti ve mahalli idareler seçimleri öncesinde aday olacak tüm muhtarlara başarı dileğinde bulundu.

 • 19.10.2023 19 Eki 17:12 İzmir'de Muhtarlar Günü Törenleri Gerçekleştirildi

  İzmir'de Muhtarlar Günü Törenleri Gerçekleştirildi İzmir'in Ödemiş, Bayındır, Çeşme ilçelerinde 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle törenler düzenlendi. Ödemiş'te muhtarlar Atatürk Anıtı'na çelenk sundu ve İsrail-Filistin çatışmasını kınadı. Bayındır'da muhtarlar yerel demokrasinin önemine vurgu yaparken, Çeşme'de muhtarlar devlete olan görevlerini özveriyle yerine getirdiklerini belirtti.

Advertisement