Son Dakika Haberleri: 19 Mayıs İlçesinde Halk Günü Toplantısı Yapıldı

19 Mayıs İlçesinde Halk Günü Toplantısı Yapıldı

3 yıl önce

19 Mayıs ilçesinde Halk Günü toplantısı gerçekleştirildi.

19 Mayıs İlçesinde Halk Günü Toplantısı Yapıldı, System.String[]
19 Mayıs ilçesinde Halk Günü toplantısı gerçekleştirildi.

Kaymakam Abdullah Şen, 19 Mayıs Belediyesi toplantı salonundaki etkinlikte vatandaşların sorunları ve taleplerini dinledi.

Vatandaşlara istek, şikayet ve önerilerini dile getirme fırsatı verdiklerini dile getiren Şen, birim müdürlerinin vatandaşın istekleri ve taleplerinin yerine getirilmesi için gerekli çalışmalarda bulunacaklarını kaydetti.

Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Mahallelerin ve ilçenin sorunlarının masaya yatırıldığı toplantıların her ay bir Mahallede vatandaşların katılımıyla devam edeceğini ifade etti.

Toplantılar sayesinde fikir alışverişi yapabileceğini ve beraberce çözüm aranacağına dikkati çeken Topaloğlu, "Bugün ilkini gerçekleştirdiğimiz halk gününde ilçemizde gördüğünüz eksiklikleri dile getirdiniz, bizler de notlarımızı aldık. Gerekli çalışmaları yapacağız ve takip edeceğiz." dedi.

Toplantıya Belediye Meclis üyeleri, muhtarlar, kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Haber Yayın Tarihi : 07.12.2016 11:48 Kaynak: AABakan Soylu, "Yarın Eyvah Para Etmez" Deyip Uyardı: Türkiye'ye Saldırabilirler İki Anket Şirketi İstanbul'daki Son Durumu Açıkladı Suriyeli Sığınmacının "Kafa Kesmek İstiyorum" Sözleri Büyük Tepki Çekti