2. Esenler kitap günleri başlıyor! - Son Dakika

2. Esenler kitap günleri başlıyor!

25.10.2019 17:19
2. Esenler kitap günleri başlıyor!, System.String[]

Esenler Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen "Esenler Kitap Günleri", Esenler Dörtyol Meydanı'nda Güvenlik Politikaları Uzmanı ve Yazar Mete Yarar'ın katılımıyla kapılarını açıyor.

Esenler Belediyesi'nin başta Esenler halkı olmak üzere İstanbullu kitapseverleri birbirinden değerli yayınevleri, söyleşiler ve imza etkinlikleriylebuluşturacağı "2. Esenler Kitap Günleri" başlıyor.40 yayınevi ve 14 yazarın katılımıyla gerçekleşecek olan kitap fuarı 7'den 70'e her yaştan kitapseveri ağırlayacak.

3 Kasım'a kadar büyük indirimlerle kitapseverleri ağırlayacak olan fuarda; Mete Yarar, Bekir Develi ve Sinan Yağmur gibi yazarlar hem söyleşi hem de imza etkinlikleriyle yer alacak. 26 Ekim Cumartesi günü saat 15.00'te Mete Yarar'ın söyleşi ve imza etkinliğiyle açılışını gerçekleştirecek fuar, Esenlerlilere kitap kültürünü doyasıya yaşama fırsatı sunuyor.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 2. Esenler kitap günleri başlıyor! - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Yurt dışından gelen kargolar için tedbirler sıkılaştırıldı: İlaç getirenlerin artık rapor ibraz etmesi gerekiyor Azerbaycan ordusu, Turan taktiğini uygulayarak Ermenistan'ın belini kırdı Ermenistan Radyosu Serdar Ortaç'ın ardından Tarkan'ı da öldürülen Azerbaycan askeri olarak servis etti Eşini defalarca bıçaklayarak öldüren koca olay yerinde bekledi Macron'dan skandal provokasyon! Peygamberimize hakaret içeren karikatürler kamu binalarına yansıtıldı Ahmet Kural yeni imajını paylaştı, hayranları şaşkınlığını gizleyemedi İlker Başbuğ: En büyük hayalim Türkiye ile Azerbaycan'ı tek devlet olarak görmek Seyir halindeki tırın kasasına çarpan geyik telef oldu