23 Temmuz Erzurum Kongresi Atletizm Yarışları düzenlendi - Son Dakika

23 Temmuz Erzurum Kongresi Atletizm Yarışları düzenlendi

23.07.2020 15:01
23 Temmuz Erzurum Kongresi Atletizm Yarışları düzenlendi, System.String[]

Erzurum Valiliği öncülüğünde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Atletizm İl Temsilciliği tarafından 23 Temmuz Erzurum Kongresi Kupası Yarışları düzenlendi.

Erzurum Valiliği öncülüğünde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Atletizm İl Temsilciliği tarafından 23 Temmuz Erzurum Kongresi Kupası Yarışları düzenlendi.

Erzurum Kongresi'nin 101. yıl dönümü kentte çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.

Bu kapsamda Atletizm Tartan Pisti'nde yapılan 60-100-200 ve 400 metre sprint yarışlarında minik ve yıldız kategorilerinde atletler kıyasıya mücadele etti.

Yarışta dereceye giren sporculara madalyaları takdim edildi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 23 Temmuz Erzurum Kongresi Atletizm Yarışları düzenlendi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Yerde bulduğu kaya parçası sayesinde 2 milyonluk servete kondu Neven Subotic, Denizlispor ile sözleşmesini tek taraflı feshetti İşten eve erken gelen kadın, kendisini aldatan erkek arkadaşını başka bir kadınla bastı! O anlar kamerada Bahar Candan, ablası Nihal Candan ile dudak dudağa poz verdi Ukrayna önce Türk SİHA'sı satın aldı sonra SİHA'ları yok edecek silah geliştirdi: Cobra-AntiDrone Otobüs şoförü, bulduğu içi altın dolu çantayı sahibine teslim etti "Polisi ararsan yüzünde sigara söndürürüm" tehdidini affetmeyen Feyza Aktan, Özcan Deniz için uzaklaştırma kararı aldırdı İran'ı karıştıran televizyon programı: Ruhani için 'uyuşturucu madde kullanıcısı' imasında bulundular