5 Harika Street View Sitesi - Son Dakika

5 Harika Street View Sitesi

02.11.2012 12:00
5 Harika Street View Sitesi

Street View ile yapılabilen tek şey, sokaklarda dolaşmak değil! İşte bunun ispatı 5 web sitesi.

Google Maps'in popüler işlevi Street View, yani "Sokak Görünümü"nü çoğumuz biliyoruz. Birçok dış ve iç mekanı panoramik olarak dolaşmaya izin veren işlev, aynı zamanda çok sayıda eğlenceli ve komik web uygulamasında kullanılıyor.

Google'ın Street View görünümünü esas alan bu web uygulamaları, size sokakta oyun oyun keyfi yaşatabiliyor veya tweet'lerinizi okumanızı sağlayabiliyor. Bu web uygulamalarını Flash destekli her modern web tarayıcısında deneyebilirsiniz, ancak bazılarının Chrome'da daha iyi çalıştığını tecrübe ettik.

İşte Google Street View'u temel alan 5 inanılmaz web sitesi!

5 Harika Street View Sitesi
5 Harika Street View Sitesi

Kaynak: Chip.com.tr

Son Dakika Teknoloji 5 Harika Street View Sitesi - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Son Dakika! Bakan Koca'dan Bilim Kurulu üyelerinin şikayet ettiği 22:49 Son Dakika! Bakan Koca'dan Bilim Kurulu üyelerinin şikayet ettiği "Okullar açık kalacak mı?" sorusuna yanıt Dolar tarihi zirveyi gördüğü haftada 9.20'nin altını test etti 22:30 Dolar tarihi zirveyi gördüğü haftada 9.20'nin altını test etti Rusya'da hapishane içinde uyuşturucu taşıyan kedi yakalandı 22:07 Rusya'da hapishane içinde uyuşturucu taşıyan kedi yakalandı
Tam 7 kez ölümden döndü, lakabı 20:40 Tam 7 kez ölümden döndü, lakabı "kedi" oldu! Arkadaşları şimdi ona "9 canın vardı 7'si gitti" diyor DSÖ'den endişelendiren korona raporu: Türkiye, İngiltere ve Rusya'da vakalar artıyor 20:35 DSÖ'den endişelendiren korona raporu: Türkiye, İngiltere ve Rusya'da vakalar artıyor Şamil Tayyar, Bülent Arınç'a ateş püskürdü: Kodese tıkılacağını düşünüyorsan neden AK Parti'de duruyorsun? 19:13 Şamil Tayyar, Bülent Arınç'a ateş püskürdü: Kodese tıkılacağını düşünüyorsan neden AK Parti'de duruyorsun?
Herkes bu ameliyatı bekliyordu! İşte domuz böbreğinin ölü bir insana nakil işleminin ilk sonuçları 17:37 Herkes bu ameliyatı bekliyordu! İşte domuz böbreğinin ölü bir insana nakil işleminin ilk sonuçları Sibel Can'ın oğlu, iki kadınla otele girerken yakalandı 15:50 Sibel Can'ın oğlu, iki kadınla otele girerken yakalandı
Advertisement