Son Dakika Haberleri: 63 Yaşındaki Ünlü Şarkıcı Nilüfer, Fiziğiyle Genç Kızlara Taş Çıkarttı!

63 Yaşındaki Ünlü Şarkıcı Nilüfer, Fiziğiyle Genç Kızlara Taş Çıkarttı!

6 gün önce

63 yaşındaki ünlü şarkıcı Nilüfer, derin yırtmaçlı elbisesiyle ve fiziğiyle takipçilerini mest etti. Nilüfer'in, sosyal medya paylaşımına yorum yapan bir takipçisi, "Ben 23 yaşındayım böyle fiziğim yok." dedi.

Türkçe Pop müziğine yön veren isimlerinden olan ünlü şarkıcı Nilüfer, 63 yaşında olmasına rağmen fiziğiyle genç kızlara taş çıkarttı. Nilüfer'in derin yırtmaçlı paylaşımı takipçilerini mest etti.

GENÇ KIZLARA TAŞ ÇIKARTTI

63 yaşında olmasına rağmen güzelliğiyle ve fiziğiyle genç kızlara taş çıkartan ünlü şarkıcı Nilüfer, paylaşımıyla takipçilerini mest etti. Nilüfer'in takipçileri paylaşımı beğeni yağmuruna tuttu. Nilüfer'in bir takipçisi paylaşıma, "Nilüfer hanım, geceler şarkınız düştü şimdi dilime kavak yelleri eserken başımda erkekler ağlamaz demeye başladı mor menekşe yine yeniden." yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Nilüfer hanım maşallah ben 23 yaşındayım böyle fiziğim yok" yorumunu yazdı.


YORUMLAR


İbrahim Tatlıses'in Küçük Kızı Elif Ada'nın Videosu, Sosyal Medyada Büyük İlgi Gördü Öykü Serter'in Paylaşımına Takipçisinden İlginç Yorum: Aç mı Geziyorsunuz Ne Yapıyorsunuz?

Danla Bilic, Paylaşımıyla 'Falling Stars' Akımına Dahil Oldu Ünlü Şarkıcı Hadise'den, Güller İçerisinde Cesur Paylaşım!