​Atölye Modern Bahar dönemi seminerleri devam ediyor - Son Dakika

​Atölye Modern Bahar dönemi seminerleri devam ediyor

01.04.2017 09:40
​Atölye Modern Bahar dönemi seminerleri devam ediyor

İstanbul Modern yetişkinlere yönelik olarak gerçekeştirilen atölyelerine bir yenisini daha ekledi: Post Modern Teori ve Sanat

Atölye katılımcılarını, 1960 ve sonrası "postmodern teori" başlığı ile bir araya gelen düşünce tarihini okumaya ve dönemin güncel kavramlarıyla sanatı yorumlamaya davet ediyor.

Yrd. Doç. Dr. Nusret Polat, Postmodern Teori ve Sanat başlıklı seminerde, Fransız filozofları; Barthes, Foucault, Lyotard, Deleuze, Baudrillard, Derrida ve Bourdieu'nun post-yapısalcı düşünce biçimlerini, sanat yapıtlarına dair çözümlemelerini ele alan program, postmodernizmi sanat üzerinden okumada temel bir birikim sunuyor.

YORUMLAR
500
Başkent'te Devam Eden Arkeopark Kazılarında Roma Dönemi'ne Ait Eserler Bulundu Başkent'te Devam Eden Arkeopark Kazılarında Roma Dönemi'ne Ait Eserler Bulundu AK Parti Teşkilat Akademisi Mahalle Eğitim Programı devam ediyor AK Parti Teşkilat Akademisi Mahalle Eğitim Programı devam ediyor Başakşehir, yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor Başakşehir, yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel ​Atölye Modern Bahar dönemi seminerleri devam ediyor - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement